» Poradna » Notebooky

Notebook FUJITSU

Dobrý den,co říkáte na notebooky značky Fujitsu ? Resp. co říkáte přímo na tento notebook:http://www.czc.cz/fujitsu-lifebook-a512-cer... Sháním totiž levný noťas do školy, na kterém bych si občas zahrál nějakou tu starší hru a jinak využíval skype. Notebooků do této cenové kategorie (12000,-) je dost, jenže buď mají výdrž baterie kolem 4 hodin nebo mají lesklý displej nebo nemají mechaniku nebo v sobě mají hybridní HDD, kterým moc nevěřím a obávám se, že by mi do dvou let odešel. Nebo mají snížený výkon procesoru atd....

Odpovědi na otázku

Máte někdo s FUJITSU teda nějaké zkušenosti ?

bezny kancelarsky notebook ako kazdy iny v tejto cenovej oblasti, zahrat si zahrate len ozaj starsie hry v slabych detailoch, HD4000 nema moc vykon ale tak da sa tam nieco spustit starsieho...

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g50-70-bla... tu mas za tie peniaze o nieco lepsie na obcasne hranie sa az na ten leskly displej fujitsu robi fajn notebooky ale v tejto cenovej kategorii je jedno kto to vyrobil, ci acer, asus, lenovo, hp a pod...

Mám A51, což je předchůdce, něco přes 2 roky a spokojenostNa baterii vydrží cca 3-4h podle zátěže.Docela DOBRÝ STROJNESTĚŽUJI SI