» Poradna » Notebooky

Notebook Asus ROG

Odpovědi na otázku

výhodnější je tento ASUS ROG GL552JX-DM021T, neb už má w10a kdybys chtěl větší display, tak toto a doinstalova w7 64:http://www.czc.cz/msi-gp72-2qe-087xcz-leopa...

tak to už ale není takovej problém, doinstalovat to na w10 ne ? Já v tom vidím akorát rozdíl menšího disku, to mi zas tak nevadí...a k balení je batoh, headset a myš..toto příslušenství by se mi zrovna hodilo, ale nevím v jaké to je kvalitě..ten msi už nechci, to je nad limit..

osobně mám raději w7 než w10, ale to je můj názor.Kup si co se ti hodí více

no jasný, sám mam teď win7. Ale vím, že jednou na ty 10 budu muset přejít..ale to by neměl být problém ne, je hned po koupi doinstalovat nebo jo ?

Ten co má těch 1000 GB. Jinak nevím proč by si někdo toto měl kupovat. Možná tak na Dotu nebo Lolko...

já na tom taky nechci hrát vyloženě nějaký pecky, ale myslim že na střední detaily mi to rozjede i něco novějšího..Chci to na práci v programech převážně, úprava fotek, občas videí..hry hraju jen občas jako je csko, lolko atd. :) A můžu se ještě zeptat na důvod, proč by sis vybral ten s 1000 GB ? :)

Podpora w7 je do ledna 2020, takže času dosti.Jinak na úpravu fotek by se ti hodil ten nbook msi s větším displayem.