» Poradna » Notebooky

Notebook a grafická karta

Dobrý den, mam slabý notebook a chtěl bych na něj připojit Graf. kartu jde to? Pokud víte tak jak. Prosím poraďte díky.

Odpovědi na otázku

Nesmyslný nápad.Pro běžné práce s NB bohatě stačí IPG|APU.

ďalší závislák.To je už choré. Ide to, niekto tu o tom písal, ale musel by si mať druhý zdroj, redukciu z PCIe x1 na PCI x16, vedieť ako zapnúť 2. zdroj spolu s NB. Ale to radšej kup desktop s i5 a GTX 1060 ako toto šialenstvo. Alebo NB s GTX 970M, ale bude stáť viac a aj tak bude pomalší ako desktop s GTX 1060

Tak záleží co máš za Ntb, můj starý FS měl krabičku se stolní 3870...a ano zapojilo se to...a šlo to. Ale pak se tato technologie opustila...tedy co vím...nějak zvlášť jsem nepátral

jj, Fujitsu Siemens Amilo Sa3650, taky jsem ho mel i s tou grafikou a dost jsem si od toho sliboval, ale nakonec se to nijak nerozsirilo.... Jinak moznost pripojit externi grafiku do notasu je i dnes, ale toto reseni je prinejlepsim, kostrbate, komplikovane, ne vzdy mozne, drahe a celkove bych se do toho nepoustel.... Rozebiralo se to tu nejakej tyden zpatky....http://www.zive.cz/poradna/externi-grafika-k... http://goo.gl/2vKltK

To já ho ještě mám, ale nefachá. Jsem ho rozebral...a dál jsem se nedostal

Připojit výkonnější grafickou kartu sice někdy lze, ale levněji vyjde koupit nový notebook s výkonnou grafickou kartou.

Nelze, kdybys to zázrakem připojil, zničíš NTB... Radši bednu.

Ano,je to ale strašně komplikovaný. Redukce z miniPCIe,externí zdroj,samotná grafika,musíš laptop rozpárat atd.. A co procák? To spíš bude bottleneck.