» Poradna » Notebooky

Notebook +/- 1000€

Chcel by som si koncom leta kúpiť taký entry-level gaming 15.6 notebook s gtx 860m, veľa som ich nenašiel, takže mám na výber lenovo ideapad Y50, msi GE60 a msi GS60(možno ešte gigabyte p35g v2). Najviac mi vyhovuje asi msi, pretože pchá do notebookov msata/m.2 a IPS display. Chcel by som sa teda všetkých spýtať či nemáte skúsenosti s msi notebookmi, pretože v lokálnom pc obchode, ktorý som si obľúbil ma stále od msi odhovárajú, že sú kazové a topia sa. Taktiež či nepoznáte nejakú alternatívu s haswell i7, gtx 860m, msata/m.2 a pokiaľ možno s IPS panelom. Ďakujem

Odpovědi na otázku

Ocividne mate vybrano, ja bych se MSI zas tak nebal, myslim si, ze si s Ideapady v podobne cene, s podobnou vybavou nemaji ve spolehlivosti prilis co vycitat.

no neviem, neviem, ešte aj keď čítam recenzie, tak msi dosahuje o dosť vyššie teploty

Mozno to bude tou velkostou. 15.6" asi bude mat dost stiesnene chladenie, neskusal si recenzie dajakecho 17" ?

neskúšal, idem na vysokú a notebook si mienim brávať so sebou na prednášky, etc., takže sa 17.3 trochu bojím, bolo by to moc veľké a ťažké na každodenné prenášanie

Tak to ano to by si sa navlacil.

nebylo by lepší řešit přeškrtnuté E na http://www.zive.sk/forum/

riešim to aj tam, no tu je väčšia komunita a v česku aj tak strávim najbližších 5-7 rokov, takže ak chceš : entry-level gaming notebook okolo 30 000 czk

to jsou vyhozený peníze, pokud to bude i za 18 000,- Kč tak to zastará po 3 letech a to budeš magistr a pak uvidíš co dál ...

za to by sa samozrejme dal zohnať stroj s i5 a nejakou multimediálnou grafikou, ale sú to koniec koncov moje peniaze, tak ich môžem vyhodiť aj za niečo výkonnejšie, nie?