» Poradna » Notebooky

Notebok HP vs ACER

Notebook do 20.000 Kč. Procesor i3 kaby lake, grafika integrovaná, SSD disk. V této kategorii mám vybráno HP nebo ACER. Co se týká kvality, je ACER o hodně horší než HP?

Odpovědi na otázku

Musis porovnavat konkretne modely, napriklad HP Pavilion je asi najhorsie, co svet kedy videl. A kvalitu myslis kvalitu materialov alebo co presne?

Myslím kvalitu materiálu, provedení a životnost. Konkrétní modely jsem neuváděl, jelikož jde zhruba o stejné sestavy, co se týče vybavení. Pomohl by mi žebříček těchto řad. HP PROBOOK 450, HP PAVILION, ACER ASPIRE E, ACER ASPIRE F. Díky za odpověď.

TO také není jednoduché. Např. Probook 450 G4 je podobný G3jce, ale má kompletně plastovou konstrukci, narozdíl od G3, kde přece je jen částečně kov. Atd.

Hp nepochybně mají důvod, proč na řadu Probook nabízejí jen roční záruku.

No jasne, firma si dokoupi carepack a koncak ma ze zakona 2 roky stejne...

Zrovna na řadu 400 mají často akci 3 roky v ceně. A i tak stojí cca 1500. Zato na kvalinější 600 stojí skoro 4000, před měsícem zdražili ...

probook 450 máme jeden firemní a ač plastový, tak na mne působí slušným dojmem. Pochopitelně to nemá na staré Latitude a Thinkpady, ale to snad z dnešních notebooků bohužel žádný.Nové Acery jsem v ruce žádné neměl, ale kamarád si nějaký pořídil na podnikání - taky něco v podobné cenové relaci kolem 20 tisíc s Intel grafikou a s konstrukcí je spokojen.

Porovnavej HP probook a Acer Travelmate. To jsou tak rady ktere jsou srovnatelne co se tyka provedeni.