» Poradna » Mobily

Note 4

Zdravím,Chci se zeptat kdo vlastní samsung Note 4, tak jestli stojí za koupi. Popřípadě se rozhoduji ještě pro s6 edge. Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

to jsou přece naprosto odlišné mašinky, každá pro jiné účely... víš vůbec co cheš? nebo to kupuješ jen pro machrování před puberťáky?

Právěže nevím, proto jsem psal na poradnu. Chci si prostě zakoupit nový telefon a chci buď note nebo s6, vím že note je spíše pracovní telefon, ale využije ho i normální člověk. A nevím proč bych měl ve 40 machrovat před puberťáky.

To jsou pořád naprosto stejné otázky, na které ale nejde prostě jednoznačně odpovědět.Zeptejte se deseti lidí na telefon a každý vám řekne něco jiného. V první řadě Vy sám musíte vědět co od telefonu požadujete, a co jste ochotný za něj dát. Každý ma své vlastní nároky na tyto přístroje, tím pádem může každému vyhovovat to co nevyhovuje vám. Pro někoho to stojí za to koupit Samsung Note 4. Mě třeba nikoliv.Sám si řekněte co chcete...