» Poradna » Notebooky

Notbook za 6000

Dobrý den chanim notebook pro sestru měl by stát do 7000 a měl by bit určen pro filmy a aby mohla hrát hry na internetu a měl by mít webkameru

Odpovědi na otázku

Jaké hry?

Internetove třeba na superhrach prostě takový blbiny

tak to by na tom ani nemusely být Windows což by s ohledem na HW za takovou cenu mohlo být ku propěchu...

A nemáte neakej tip

Dotaz sice nebyl na me, ale tip bych mel: http://www.czc.cz/fujitsu-lifebook-a512-cer... nainstaloval bych na nej Linux, treba Ubuntu, podle ohlasu na netu na nem beha bez problemu, da se zkusit treba i Mint. Na bezne brouzdani po netu, emaily a kncelarskou praci v Open nebo Libre Office tyto systemy staci. Jako prohlizec bych nainstaloval Chrome, je to asi jedina rozumna moznost, jak mit na linuxu aktualni Flash player, coz se hodi pro hry v prohlizeci.Duvodem pro vyber tohoto notebooku je hlavne procesor, nektere flashove hry nejsou tak nenarocne, jak se na prvni pohled zda a s procesorem Atom (Celeron/Pentium Bay Trail) by mohly jet hure.

jj, i když tipuju, že uživateli by mohlo lépe sednout Kubuntu, které vypadá a chová se podobně jako Windows7.

Je to mozne, co komu vyhovuje si kazdy musi overit sam. V Linuxu je na vyber pomerne mnoho desktopovych prostredi. Nastesti je v Ubuntu prechod mezi nekolika z nich pomerne snadny: http://wiki.ubuntu.cz/p%C5%99echod_z_ubuntu_na_...

mate tady bazar a ten samy uzivatel inzeruje dobre ThinkPady i na Smartmanii tak se tam podivejte ma i ntb s IPS displejem, hry jedine nenarocne ale to nejde poradne ani na ntb za 16tisic

Člověk, co má iMac a neumí pravopis :D Jestli chceš poradit, tak to napiš pravopisně.