» Poradna » Mobily

Nokia Lumia 730

Zdravim,uvedeny telefon mi cca raz mesacne vypise hlasku, ze "davnejsie sa neaktualizovalo". Pripojim sa k WiFi a dam aktualizovat. Po par sekundachzase vypise hlasku, ze aktualizacia sa nezdarila a mam skusit neskor. Uz mi to robi asi pol roka. Otazka je, ze keby som spravil "tovarenske nastavenie",ci by mi nahodou nezmizli kontakty a pod.?

Odpovědi na otázku

Pardon, spravne je "uz davnejsie sa nezalohovalo".

Jistě že zmizí. Zmizí úplně vše a telefon je úplně čistý. K tomu tovární nastavení slouží. Pokud máš v telefonu live účet (nebo další), do kterého se kontakty synchronizují, tak tě to ale nijak trápit nemusí. Prostě se po obnovení jen znovu přihlásíš a kontakty jsou za chvilku zpátky.Pokud chceš mít jistotu, přihlas se na live.com a podívej se na své kontakty. Případně do gmailu nebo dalších účtů, co tam máš:https://ctrlv.cz/shots/2017/02/09/NEyE.png

Diky, to som chcel vediet.

Zkontroluj si, jestli máš povolenou synchronizaci nastavení. Po továrním obnovení by ti to hodinku dvě chroupalo nastavení aplikací a stahování záloh a vlastně bys možná nepoznal rozdíl.