» Poradna » Mobily

Nokia lumia -doména aplikaci?

Dobry den potřebovala bych pomoc. Potřebuju přidat URL adresu. Píše mi to abych přidala domény a subdomény v aplikaci do pole Domény aplikace v nastavení aplikací. Jednak nemohu v mobilu najit nastavení aplikaci a ani nevim co to vlastně znamená. Mám mobil Nokia lumia 730. Dokážete mi poradit?

Odpovědi na otázku

Adresu čeho? Adresu do jaké aplikace? K čemu má adresa sloužit?Hodilo by se trochu rozvinout, co je vlastně vaším cílem??? Pochybuji, že zdejší poradnu navštěvují jasnovidci a věštci.