» Poradna » Mobily

Nokia 3310

Ahoj,nevíte někdo přesný datum začátku prodeje nokie 3310 u nás v ČR ?https://www.czc.cz/nokia-3310-dual-sim-modra... Za jakoukoli informaci předem děkuji.

Odpovědi na otázku

http://mobil.idnes.cz/zahajeni-prodeje-nokia-33... Nevím proč kupovat předražený starý telefon - vždyť to je 3 roky starý HW a jen to je "retro" design"

Dík ale zatim jsem nenašel kde jí mají skladem a to je už 27.5.2017Jinak proč kupovat předražený telefon?Před lety jsem tuto nokii používal ještě s černobílým displejem a byl jsem s ní opravdu na tu dobu moc spokojený.Jinak doma mám několik smartpfónů a jiných moderních mobilů.Zajímám se již léta o mobilní zařízení a s touto nokií bych si chtěl rád zavzpomínat na staré časy s tímto modelem i když je jen v modernějším provedení a za cenu kolem 1 600,-Nechci si pořizovat již ten starý model jelikož na druhou stranu nemám rád a neprovozuji doma staré vysloužilé harampádí.

Jenze Nokia 3310 nema s puvodni nic spolecneho. Je to jen cinskej kram s logem Nokie. Podobny HW se prodaval nekolik let za nizsi cenu. Ted jen nekoho napadlo upravit design a dat tomu podobne cislo jako mel davny oblibeny model Nokie. Bohuzel spousta nemyslicich na to naleti.

Přesně tak, se starými Nokiemi to nemá nic společného. Prostě vzali čínský zabugovaný chipset třeba z Nokia 150, dali tomu jiné balení a nazvali to 3310. A ten chipset nazvali tak, aby to vypadalo, že je pokračovatelem těch starých nokiáckých, ale ani omylem (je ještě méně schopný).Celé halo kolem 3310 je jen díky názvu. Ty telefony spolu nemají jinak společného vůbec nic.

Tento krám opravdu s původní legendou nemá nic společného technicky a ani nemá nic společného s původní Nokií. Jen jakási čínská investiční skupina koupila právo používat značku Nokia a spoléhá na to, že oblbne dřívější spokojené uživatele původní Nokie 3310. Je to jen parazitování na značce, byť ji mají legálně zaplacenou. Osobně bych je v tom nepodporoval...

Souhlasím s tebou ale v něčem pravdu nemáš.Píšeš že jakási čínská investiční skupina koupila právo používat značku Nokia a spoléhá na to,že oblbne původní majitele Nokie 3310,potom se zmiňuješ o jakém si parazitování na značce Nokia a v poslední řadě píšeš že bys je v tom nepodporoval.Musím ti jen zdělit že ani ve snu nevíš a ani náhodou netušíš koho LÉTA(nevím kolik ti je) podporuješ.Dnešní dá se říci v určitých oblastech podvodný trh...HRLÍ nezpočetné množství produktů např.v oblasti elektroniky nám odběratelům,omlouvám se ale nebudu zde konkrétní k jakým značkám produktů je to myšleno.Ani nevíš jak je v dnešním světě totálně zanedbatelná koupě zde zmíněné Nokie 3310 a dalšího zboží např.notebooků,tabletů,mobilů a celá nepřeberná řada výrobků.Např.koupíš zboží od firmy X a jsi spokojený že jsi zboží koupil právě od firmy X a krásně si to užíváš a opět vůbec netušíš že tvá značka X je jen padělek od firmy X.Mluvím zde o miliardách výrobků na celé naší planetě.Je to tak obrovská továrna na peníze že každý z nás pozemšťanů na celé planetě samozřejmě včetně mě kupujeme a ani vůbec netušíme že nekupujeme opravdu značkový produkt.Jen se zmíním např.výrobky značky made in china,nemyslím made in vietnam ! jsou opravdu v takové kvalitě jako pravé značkové zboží.V čem je tedy problém? Ještě se zde zmíním např.o prodeji automobilů--tam létají bilióny a o značkách nemluvě.Takže já si v úplném klidu koupím výše zmíněnou Nokii ať je to tak nebo onak ale já budu mít radost z toho že jí mám a pokud bude sloužit k nerušenému telefonování v čem je problém?HW v tomto případě neřeším.Nedávno jsme chodili telefonovat za 50 haléřů do dřevěné telefonní budky a stály jsme tam někdy i delší dobu třeba i v mrazu než dotyčný dohovoří.Přiznám se že v době ceny hovoru jedna koruna česká jsem chodil telefonovat né do budky ale telefonoval jsem zdarma ze zadní části a nebylo to vůbec složité jen se musela otevřít zadní prosklená část telefonní budky a napojit se na dva drátky kvůly hovoru Ukázat celý příspěvek

Bohužel se pleteš :) Jelikož jsem technik a zajímám se o dění ve světě, tak mám dost dobrý přehled a umím si vybrat výrobky ;) A jinak ty telefonní budky jsem taky uměl použít zdarma. Stačilo se dostat k datům a použít diodu :)

A jinak si samozřejmě ten telefon klidně kup, když ti to udělá radost. Mě by radost neudělal, když vím, že to s původní Nokií nemá nic společného.

Dokonce třeba tento mobil se mi líbil,koupil jsem si ho a je super.Cenově dostupnej.https://www.czc.cz/myphone-classic-bila/2137... No musím si přeci taky trochu odpočinout od smartfonu ne?

Já se taky zajímám o dění ve světě ale to co se na celé planetě děje je jen začátek konce naší planety a ano zajímám se i o věci mimo naší sluneční soustavu.Bude trvat mnoho a mnoho let než se naše planeta střetne s jiným vesmírným smrtícím tělesem,pak už se mobily řešit nebudou.Jo pravdu hovoříš když jsi technik.

Asi jste nepochopily o co GO.To mě mrzí.

Co to hulis???

Nehulim nic !!! jako např.Vážený pan Jiří Kájínek a chlast a drogy jsou totálně mimo mě !!!

Vážený pan umí psát. Vy ne.

Myslíš gramatiku nebo komplet obsah ? A nebo obojí ?

Zkusím parafrázi v hávu mého oblíbeného britského seriálu. Že ty jsi spojením televizní rosničky a vesnického idiota?

nejdriv si neco zjisti, tohle neni nokia co byla, je to uplne jina firma ktera jen ma licenci na jmeno, jediny co zazijes je tak mozna zklamani

Tak jestli nechceš čekat, kup si Nokii 222, je to to samé,jen to nemá retro kabát.

Už ho prodávají.Např.Mall za 1599Kč:https://www.mall.cz/mobilni-telefony-dual-sim...

No na Mallu ho kupovat nebudu.Jen doufám že ho budou mít na czc.cz dřív než 7.června.

Vyrábí Foxconn, prodává a licenci na jméno drží HMD Global. System 30+ není vylepšený System 30 od Nokie ani náhodou. Je to příšerný šmejd.Od dneška prodávají Mall, CzC a Alza. Je to asi o tisícovku předražené proti témuž šmejdu v jiném kabátě, prodávanému pod značkou Nokia.

Jo a kde si přišel na to že tu nokii prodávaj na Alze a CzC.cz ?https://www.alza.cz/search.htmhttps://www.czc.cz/nokia-3310-dual-sim-modra...

Tohle je lepší: https://youtu.be/3AuwEED2Z7I

Tady máš původní originál: http://tinyurl.com/ycqrvztgTady čistokrevný čínský klon klonu (chybí had): http://tinyurl.com/yae82ou7

KUK na Alzu kolik lidí sleduje novou 33desítkuhttps://www.alza.cz/nokia-3310-2017-dual-sim

Tahle 3310 je predrazeny cinsky kram. Je to Nokia 222 s jinym obalem. Koupi to jenom naprosty idiot.

Máš pravdu.

No a vidíš to?Tu lumpárnu?Stejně si jí mraky lidí koupí a defacto je pod novou kapotou motor z Nokie 222.Ale takhle je to se vším u nás v Česku !!! Proč nám sem dováží krámy a zboží 5 jakosti a my to tady opět spapáme.Třeba do Německa se vozí kvalitní produkty a když jim to v Německu nevoní tak to pošlou zase do Polska nebo k nám do Česka.To si třeba ke Slovákům nelajsnou.Proč si necháváme líbit?

Jak to vůbec možný že si to my Čecháčkové necháváme všechno líbit?No jasně je v tom kapánek větší kapka politiky a z toho je co? No přeci obrovský zisk !! ALE samozřejmě né pro nás daňové poplatníky.Mám pravdu?

Pletete páté přes deváté. Dokud budete všechno svádět na ostatní, sám mít nikdy nic nebudete.Když se vám nelíbí 3310 prodávná v Česku, zajeďte do toho vyzdvihovaného Německa, kde se prodává kvalitnější zboží, třeba od nich ta čínská nokia bude fakt lepší, kdo ví. Můžete to pak dovážet do ČR...

Jinak na ostatní já nic nesvádím jen konstatuji jak to tady prostě chodí a my s tím nenaděláme bohužel nic.S tím Německem si to rozmyslím ale vypadá to že po obědě vyrazím nakupovat čínské Nokie do Německa když jsi mi dal takový super tip.

Dej mi odkaz na dealera, ten matroš, co hulíš, musí být kvalita. Celý den tady trolíš, kdy se u nás začne prodávat 3310, když ti řekneme, že je to převlečená 222, tak začneš nadávat, jak se necháme ojebávat s kvalitou, ačkoliv remake 3310 je celosvětově stejný a nakonec pleteš koše s baňama.

https://www.youtube.com/watchTo je moje Tráva !!!!A při čtení více přemýšlej jak je to vůbec třeba I globálně myšleno.Dopady těchto průmyslových chyb a podvodů sežerou jako vždy hlavně ti nemajetní.Nejsem zlý člověk ani troll jak se zde tento výraz často používá,jen už mám taky něco za sebou a více přemýšlím než začnu konat.Rozhodně místo mozku v hlavě nenosím Nokii 3310....

Ne, nejsi. Ty jsi obycejny ko*kot..

Šmejdy nám sem nikdo nevozí. MY sami si je tady vozíme a necháváme vyrábět na objednávku řetězců (Kaufland a pod.). Kravaťák řekne cenu za kus a počet. Udělejte to jak chcete a co je uvnitř nás nezajímá. ☻

Už aby nás trefil ten asteroid a my přestali přemýšlet o mobilech apod.

Tak to je asi něco špatně, když v Německu/Rakousku vyrobí za tu samou cenu nebo za méně daleko kvalitnější věc a ještě na tebe prodavači nehážou kyselý ksichty.

Znovu: "Upozornění bylo odesláno." Jasný nudící se Troll.Kdyby byly pochybnosti, tak nejspíše i toto:http://www.zive.cz/poradna/mobilni-telefon-i... http://www.zive.cz/poradna/patentovani-nazvu... http://www.zive.cz/poradna/nejlepsi-kniha-o-... http://www.zive.cz/poradna/myphone-classic-c... http://www.zive.cz/poradna/zamek-telefonu/sc... Atd, atd... Nejen krizi pohlavní identity jsem ignoroval.

Ty přechytřenej majiteli SmarPhonů, tabletů apodobnejch nesmyslů....... Umíš napsat dopis? nebo pohled? a poslat ho?...... Těžko..... Přeju ti jen jedno, aby ti někdo kurevsky ryche vytunil tvůj ůčet, pokud na něm něco máš!!!!! Pak pochopíš, na co je obyčejný telefon........ Prsty používám na hladění např vagíny, tam to smysl má! Ale mladá pakáž leští svoje značkové - dotykové miláčky.... troufám si říct - 25 hodin denně... Kdybys nebyl debil, tak by ses o nějakou nokii vůbec nestaral. Proč tě tak sere? Proč tě tak sere, že je taková a ne maková?...... Já ji mám, jsem s ní spokojený, a telefon má sloužit k telefonování, a ne ke hraní..... Nebudu jak dement kupovat nový "ZNAČKOVÝ" Smart za 20 litrů!!!! Stejně je z číny........ Na co? Aby ses mohl prsit.... že na to máš?...... To je tvůj problém....... Promiň že jsem tě zdržel od leštění displeje..... A ty - ti píšu schválně - malým....