Noctua NH-D15 a Zalman Z11 Plus

Dobrý den,prosím Vás vejde se CPU fan Noctua NH-D15 do skříně Zalman Z11 Plus?Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ano.

Děkuji Vám za rychlou a hlavně stručnou odpověď.

Vybral sis tu nejhnusnější bednu pod sluncem.. No tak hlavně že bude svítit a blikat jako kolotoč.. Tam se vejde i to největší kolo od traktoru..

Nechápu, co je na ní tak ošklivého. Na prvním místě mě zajímá, jestli splní účel a pak cena. Nebudu kupovat bednu za 6 - 8 000 kvůli estetickému vzhledu a rozhodně nebliká ani nesvítí jako kolotoč. Jsou to jen osvícené ventilátory a jestli Vám tato informace není známa tak se dají vymontovat.