No signal monitor

Chci se zeptat kde může být problém, když mám zapojený monitor správně vše a vždy mi naskočí 'no signal, going to sleep'.Vyměnil jsem kabely, vyzkoušel i redukci vše. Zapl do grafiky -> nešloVydělal jsem grafiku, zapojil do externí -> nešlo

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi hw sestavu ani typ monitoru.Jak reaguje PC po připojení jiného - ověřeného - monitoru?Jak se chová daný utajený monitor po připojení do jiného - bezvadného - PC?

Problém bude nejspíše mezi klávesnicí a židlí.

Z Tvého dotazu se člověk dozví 'kulový'. Nikdy Ti to nešlo nebo najednou Ti to nejde? Pokud Ti to nikdy nešlo, tak by zřejmě by mohlo stačit přepnout plochu.Pokud Ti to najednou nejde(třeba probuzení ze spánku), tak za to mohou třeba nějaké aktualizace.

U Win nebo uz od zacatku i pri nacitani text veci. Bios atd

Taky moc nechápu ten dotaz - jelo to pc někdy nebo vůbec ? Jako odhaduju, že jsi postavil Pc ale př zapnutí se nic neděje ? Nebo jak se tu psalo usne a už se neprobudí ? Případně.. může za to Jan Tleskač ?