» Poradna » Programy

Neznámá zelená ikonka šipečky

Zdravim,občas se mi na liště ukáže taková zelená šipečka ( vypadá takto http://www.removemalwarethreats.com/wp-content/uploads/2014/0... jen vzhůru nohama).Jen naskočí a když na ní najedu myší abych zjistil co je, tak zmizí. Prolez jsem všechno co mě napadlo, ale nikde jsem nenašel něco co tam být nemá.Takže, je to součást windows, nebo mám nějaké svinstvo v PC?Děkuji.

Odpovědi na otázku

že by VobSub?

ano, to je přesně ta ikonka,jen mě děsí, že už poněkolikátý nechávám pothledávat všechny disky i registr a nejsou po tom ani stopy

Zkousel jste se podivat na nastaveni ikon v notifikacni oblasti? Treba byste tam tu ikonku nasel v seznamu i s popisem programu, ke kteremu patri.

tak to tam opravdu je. jediná zmínka, co je v systému. ale jak s tim pryč?http://ctrlv.cz/CI9Gq

Odinstalovat DirectVobSub?

tolkokrat miestnimi ,,odbornikmi,, zatracovany cclener-cache oznameni v lište (zaškrtnut)

myslíš zbytkovou paměť oznámení? jenže tase snad po restartu pc smaže, ne?

jenže od nikde není! Zkoušel jsem programy, nechal jsem prohledat všechny disky přes průzkumníka souborů i total commander, zkusil jsem i registry a ten vobsub v systému prostě neni! tohle je jediná zmínka o něm. momentálně jsem po dlouhé době opustil od windows defendeu a zkoušim všemožný antiviry, ale žádnej zatim nic nenašel.

cache oznameni v lište

jedna se o filtr na zobrazovani titulku, mozna jste jej nainstaloval jako soucast nejakeho balicku codecu? Zkusil jste jej vyhledat v ovladacich panelech -> odinstalovat program? Mozna tam nebude pod nazvem DirectVobSub, ale bude to treba trosku rozepsano nebo zkraceno.

prolez sem všechno. program po programu. ten vibsub tam neni ani jako nic jinýho. jediná zmínka je v tom oznámení

cache oznameni v lište už ji zmaž(myslet znamena ho*no vedet) ..stale kvoka - stale kvoka

chache jsem smazal, ikonka se stáe chvílemi objevuje. vždy, když se zpomalí internet

spusti wmpl a hore karta pomocnik v nej klikni uplne dolu wmpl-informacievyleti ti nove okno a vnom vlavo dolu informacie o technickej podpore vyleti ti zoznam kodekov v systeme a najdi si ho (nejake dll) to potom najdi na disku C a zmaž ho ale len v tedy ak to nebude sučast nejakeho programu na prevod videi alebo prehravač ktore ešte maš a použivaš

neviem či to na potrate W8 bude funkčne ale spusti ako spravca pogram (stiahni si ho-možno je aj novši) CodecTweakTool_554.exe a vnom ten kodek najdi ale najlepšie zrušit všetky okrem mrkvosoftich

Vyřešilo se, či ne? Pokud ne, zkuste ještě projet PC https://www.malwarebytes.org/Pokud nic nenajde, zkuste nějaký lepší antivir než je ESET, Avast, AVG (to jsou odpad antivirů pro PC). Například Avira.

Tak ho stahni, nainstaluj, a pak hned odinstaluj.