» Poradna » Mobily

Nezdařený upade na windows phone

Dobrý večer,Nastal mi jeden dost nepříjemný problém s mým windows phonem.Mám Nokii Lumii 520 a dnes jsem si stáhla windows insider s tím že zkusím windows 10 v předběžné verzi. Stalo se mi ale to že po tom co se stáhla aktualizace a mobil se restartoval a objevila se ozubená kolečka(která se nakonec načetla) se mobil znovu vypnul a po tom co jsem ho zapla se znovu objevila ozubená kolečka a po chvíli se mobil opět vypnul....a tak je to pořád dokola...zapne se,najedou ozubená kolečka a po chvíli se zase vypne a pak zapne a takhle pořád dokola.....když ho chci připojit k PC vždy se mi na chviličku připojí ale pak se zase odpojí protože se mobil znova vypne a pak zapne atd..prosím pokuď víte co s tím poraďte......

Odpovědi na otázku

Jestli to nepomuze, tak uz jedine totohttp://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/podpora/faq/

Děkuju moc určitě to zkusím

Nefunguje to....mobil se ani nestačí připojit k PC protože se vždy restartuje v tak krátkém časovém úseku že to PC nestihne načíst

Jde to, ale musí se tam kliknout dole, něco jako že nerozpozná telefon, nebo tak něco, z hlavy teď nevím.