» Poradna » Mobily

Nexus 5X nelze pripojit k pc

Ahoj mam problem pripojit mobil k notebooku pres usb stale me pise zarizeni nebylo rozpoznano.Telefon jsem uvedl do tovarniho nastaveni a nepomohlo v pocitaci jsem zkusil z aktualizovat ovldace ale pise ze jsou aktualni.zkusil jsem vice zdirek USB ale nic .Zkusil jsem vice kabelu USB a take nic Ladeni usb jsem zkousel zapnout a nepomohlo.uz me nic nenaúada.nema nekdo nejakou radu?

Odpovědi na otázku

Jdi do Správce Zařízení. Měl by se tam ten telefon objevit s chybou. Klikni pravým,Aktualizovat Software ovladače,Vyhledat ovladač v počítači,Media Center Extenders,USB MTP Device.Teda takhle podobně by to mělo vypadat.