» Poradna » Mobily

NextBook Premium 8 HD

Čítal som recenziu (od zákazníka)na tento tabletNextBook Premium 8 HDRecenzent píše (okrem iného):V žádném případě nelze při nabíjení s tabletem zároveň i pracovatTak teraz neviem.Sú tablety s ktorými sa nedá pri nabíjaní pracovať, alebo recenzent mal tablet ktorý mal nejakú závadu a nedalo sa s ním pri nabíjaní pracovať.Prijal by som vaše názory -skúsenosti.Ď.

Odpovědi na otázku

Tak to opravdu nevím, jak to myslel, ale s každým telefonem / tabletem / notebookem by se mělo dát normálně pracovat i při nabíjení.