» Poradna » Ostatní

Nevyzvednuta dobirka

Zdravim, objednaval jsem pres bazar zakladni desku, s tim, ze jsme se domluvili na cene vcetne dobirky, po 11 dnech vymlouvani mi prisla nakonec sms, ze prevzali do prepravy balik s dobirkou vyssi nez byla domluva, aniz by me nekdo kontaktoval, zda s tou cenou souhlasim, balik samozrejme nevyzvednu, a odesilajici po me chce postovne? Podle me se ale dopustil prodavajici jednostrane zmeny smluvnich podminek a nevyzvednutim s tim proste nesouhlasim.Co myslite, kdo je v pravu?Diky Olda

Odpovědi na otázku

Jestli tu desku chceš tak bych těch 17 korun za dobírku neřešil.

cena byla ale bohuzel navysena v radu stovek, 17 kc bych opravdu neresil

Máš to někde podchyceno v emailu či SMS. Neřeš to pokud je daleko a nepřijede za tebou s eskprtou příbuzenstva

takže porušení smlouvy

ano mam to potvrzeno v sms

Nic tvého nemá, takže - znám naštve to, ale to je dobou. Koupíš jinde.

Tak přesně kvůli takovýmhle problémům posílám zásadně až po uhrazení poštovného kupujícím.

Ja bych problem s platbou nemel, kdyby prodavajici aniz bych o tom vedel nezvedl cenu, pokud pocitam s nejakou cenou vcetne postovneho a realita je potom jina, tak bohuzel nemuzu zasilku prijmout. Kdyz v obchode chcete koupit vec s cenovkou napr. 200 a u poklady chteji 500 taky to nevezmete...... navic kdyz ta deska nebyla pro me a ze sveho to doplacet nebudu

Pro tebe nebo jiného, zněna ceny se má zdělit. Odpadnou zbytečné problémy. Nějakej vykuk, prostě šmejd

Tak to samozřejmě chápu

I tak: doporučuji komunikovat. Rovnou mu napiš, že vzhledem k tomu, že cena neodpovídá dohodnuté, zásilku nepřijmeš.