» Poradna » Notebooky

Nevím jak na to

dobrý den . za poslední týden se my hrozně zpomalilo notebook a já nevím proč .mám acer aspire E1-531 (2.2ghz procesor,4gb ram , grafika intel hd grapics, 500gb hd )měl jsem v něm asi 30GB filmu a několik her asi 5-7 . filmy jsem smazal a hry také , ale nepomohlo to . a avast mě upozormuje na nejaké poškozelé nebo zavirované soubory. pak jsem spustil test celého systému kde mě to prohledalo celý test systému před zapnutím notebooku . ale požád to mám pomalý a všech prochlížečíh my vystakujou nějaké reklamy ... tak vás všechny prosím o radu .. :D

Odpovědi na otázku

riesenie je jednoduche: obnova systemu, alebo cista instalacia windows a ovladacov Nasledne neinstalovat cracknute zavirovane hry ale len legalne. z 90% je zavirenie sposobene crackmi, patchmi a "aktivovanymi" programami.

Je to zavirované!!! Projel bych to online scannerem např. od ESETu. Instalovat Windows znovu je nesmysl

ked je pc zavirene k 100% odvireniu nedojde, casto sa aj odstrania dolezite kniznice a podobne. preto je lepsia nova instalacia windows alebo mac osx ci linux

Dej si tam CCleaner a pročisti všechny cesty, registry a vše vymeteš. Je dobrý i na odinstalování.

Ano, i důležité části Windows když dá vše.

Ano, na viry CCleaner a na špinavé prádlo kyselinu, v obou případech je výsledek snad každému jasný.

Prázdniny bych, být tebou, raději využil k doplnění vzdělání - zvlášť v oblasti Českého jazyka. S takovou znalostí co jsi zde předvedl ti PC do rukou nepatří!

Projel bych to CCleanerem.

107.178.200.--- | ZOND detected, BAN please ....

Justin_B detekce, BAN please...

Aspon trochu cesky, blbecku.

ZABANUJTE UŽ NĚKDO TO AROGANTNÍ HOVADO

píšeš o sobě? BRAVO !!!!

Správně, pokud klikáš na každou reklamu, hry nemáš zakoupené a používáš cracky ve kterých se takové svinstvo nachází, není se čemu divit. Projeď si notebook online scanerem nějakého AV (ESET, Bitdefender), popř. zkus Malwarebytes AntiMalware a na základě výsledku konej.Úpřímně jsem kdysi cracky a patche používal a poté jak můj notebook dopadl ... Dostal jsem na hubu a jsem za to rád, teď radši použiju freeware soft, který některým placeným programům dokáže dobře konkurovat.

Amater.

HBCD a odviruj