» Poradna » Mobily

Nevidím se v okenku při volání přes skype

Co mám prosím udělat aby skype ukázal můj obraz k tomu s kým mluvím . děkuji Zdeněk

Odpovědi na otázku

Přilep si do rohu monitoru zrcátko :D

.. tak to je pecka..

Palec nahoru! Až jsem si vyprskl kávu do klávesnice.

Tak já bych se pokusil přeinstalovat ovladač kamery.. Nebo použij to zrcátko..

Dej obrázek co vidíš Třeba obličej zamaluj, ale at vidíme ci máš na displeji a dodej čeho pc mobil tablet

ale jestli se nevidíš v okénku zřejmě máš namířenu kameru jinam třeba na sousedovic Kačku, ne pro štěstí, ač je to holka šikovná

musis zapnout videohovor, jinak jde jen audio

Co mám prosím udělat aby skype ukázal můj obraz tomu s kým mluvím-děkuji Karel

Co mám prosím udělat aby skype ukázal můj obraz tomu s kým mluvím ?