Neustále padání FPS ve hrách

Dobrý den,Při hraní novějších her mi neustále kolísá FPS. Například u her jako Battlefield 4, Assassins creed black flag, fps mi jede na 35 (při ultra detailech) (třeba 5 minut) a najednou se hra zasekne, fps spadne na 3 a opět jede hra na 30 poté to znovu zasekne a takto neustále dokola (i když to mám na ultra nebo na low). Při hraní her jako WoW, Mafia 2 tento problém nemám.Chtěl bych se tedy zeptat, kde je chyba a jestli to není třeba moji sestavou.CPU: Quad-Core AMD FX 4100,3600MHzGPU: GIGABYTE HD 7750 (AMD Radeon HD 7750)RAM: 4 GB DDR3 1333MhzMB: As Rock 970 extreme 3Zdroj: Eurocase ATX 550WMám nově nainstalované win 7 ultimate. Pc je vyčištěn a přepastován.Teploty: CPU při zátěži 47°C a GPU 50°C.Děkuji za každou reakci.

Odpovědi na otázku

Tu teplotu merte v zatezi / merte necim, co nekeca. U GPU pak nenamerite nesmysly.

PS: A pokud mate k dispozici na zapujcku nejaky normalni zdroj, tak zkuste, jak to pojede bez te zabavni pyrotechniky od EC.

zdravím zdroj nemá vliv pokud by byl zdroj slabý pc by se restartoval,jak mile nemá nějaký hardware dostatek štavy

Ahoj,jak na tu sestavu koukám dobrý až na ramky,pokud se ti to seká jen na chvilku a pak se to rozběhne,znamená to ,že ti načítá disk.Zkus si pujcit ještě dalších 4GB ram a uvidíš sám.