» Poradna » Notebooky

Neustálé načítání ip adresy

Dobrý den.Mám notebook k53sv win 7 64-bit a smartfone sony xperia L.když je chci přihlásit přes wi-fi neustále nabíha načítání IP adresy stále dokola,poradí někdo co s tím ?Děkuji.

Odpovědi na otázku

K čemu je chceš přihlásit? Nebo co k čemu (třeba smartphone k notebooku, na kterém jsi vytvořil hotspot pomocí Windows (?) )?

co si pamatuju z návodu k xperii:1/ otevřít Počítač / Tento počítač2/ na xperii kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit Konfigurovat3/ další / další / hotovo

sdílení připojení máš zapnuté?

sdílení mám zapnuté,jde o to že já si internet prohlížím na mobilu přes wifi k notebooku a ten my jde dobře,problém bude v notebooku s wifi

Takže se snažíš odeslat wifi z notebooku do telefonu? A to děláš přes nějakou aplikaci nebo sis vytvořil klasicky přes CMD Wifi hotspot https://blogs.ncl.ac.uk/isg/ (což je nejideálnější řešení) ?Je také možné, že používáš antivir s firewallem, který ti mobil na wifi blokuje.

ano z nonebooku do mobilu,používám aplikaci.

Tak vyzkoušej řešení které nabízí přímo Windows, které jsem postoval výše.