» Poradna » Notebooky

Neukazuje se HDD

Dobrý den,mám pár dní notebook Acer Aspire Switch 10 E, který lze používat jako tablet (po odendání klávesnice). V této klávesnici má být zabudován ještě 500 GB HDD. Mně se však žádný HDD v systému neukazuje; ani když je tablet ke klávesnici připojen. Nevíte, v čem může být problém? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ten 500GB HDD je pouze jako volitelné příslušenství - takže záleží co sis vlastně koupil.Ale to bys měl vědět především ty sám. (verze s HDD je cca o tisícovku dražší)....