» Poradna » Programy

NETBOX Televize v PC

Dobrý den,
nevíte někdo zda je možné nějákým způsobem dostat televizi od Netboxu do PC? Jaké jsou možnosti propojit settop box s počítačem?

Předem děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

nebýt líný a najít si modem, popř. otevřít maňuál: Rozhraní: ethernet, TV a VCR SCART, HDMi, L/R audio, Coaxial a optical SPDIF, USB, DVB Tuner (modely 1920 a 1970), integrovaný HDD (modely 1960 a 1970)

vůbec nevím o čem to tu mluvíte.... stačí mu stručně vysvětlit, že kabelová televize běží na určitém portu, jen znát adresy jednotlivých kanálů......

co tím chci říct? - pokud má někdo kabelovku plus net, stačí jen v přehrávači zadat adresu a voalá....

u netboxu nepochybuju že by neměl dotyčný tazatel i internet... byl by sám proti sobě. Takže mu stačí jen v PC najít UDP adresy... podrobnější info na NETBOX foru.

Dobrý den,
problém už jsem vyřešil. Přesně jak říkáte je potřeba znát adresy jednotlivých kanálů. U NETBOXu je myslím navíc potřeba naklonovat IP adresu routeru nebo PC na adresu set-top boxu aby byl schopný TV příjmat.