Nesynchronní USB připojení telefonu a klávesnice s myši

Ahoj, mám problém se synchronizací USB portů.Mám drátovou USB klávesnici Genius Slimstar 330 zapojenou do USB portu zezadu v case (klasicky do MB). Samotná klávesnice disponuje dvěma USB vstupy např. pro pohodlnější připojení flashdisku. V jednom ze vstupů na klávesnici mám připojený přijímač od bezdrátové myši Genius NX-6500.Problém nastane, když do předního USB portu na case připojím přes kabel svůj mobilní tel. (HTC One M7). V polovině případů mi klávesnice (a s ní logicky myš), přestanou fungovat. Po odpojení telefonu klávesnice nenaskočí, musím ji vzadu vypojit a opět zapojit.Nějaký nápad čím by to mohlo být? Za tipy děkujiKonfigurace:Win 7 Professional 32-bitMB Gigabyte EP41-UD3L P41 s775CPU Intel Core 2 Quad Q8300 4x2,50GHz DIMM DDR2 4GB 800MHz ADATA (Kit 2x2GB), CL6GK AMD Radeon HD 5700

Odpovědi na otázku

Odber telefonu nejspis posle cele USB do kytek. Zvazte, jestli je vhodne ho k tomuhle PC vubec pripojovat. A pokud se bez toho neobejdete, zkuste ho aspon pripojovat k zadnim portum (ikdyz ono to bude mit asi stejny efekt).

Stačí aby byl někde blbej kontakt / zkrat na tom čelním USB panelu. Něco podobného jsem taky řešil. Po zapojení externího HDD do čelního USB většinou následoval restart celého stroje. Zadní USB v pohodě.Problém byl ve skřípnutých kablících od čelního USB mezi čelem CASE a jeho vnitřním plechem

Je fakt, že když telefon připojím přes druhý port na klávesnici, vše jede v pohodě (pro mě osobně ale nepohodlné, proto jsem tel. připojoval do case).Mrknu dovnitř, zda tam není něco "skříplé" nebo tak něco. Jinak si myslím, že na tom osobně nic nepoznám :)

Častý to problém levných CASE s čelními USB - doporučuji zkontrolovat (proměřit) zda se někde nezkratují, případně vyměnit ty čelní USB.