Nerozjedou se USB periferie

Dobrý den.Když jsem dnes zapnul PC a načetla se mi úvodní obrazovka Win 8.1 nemohl jsem ovládat USB periférie. Při standartním zapojení se ani nešlo dostat do BIOSU(UEFI) teda až na vypojení myši a přepojení klávesnice do usb které by mělo náležet biosu. Zde jsem změnil pover charging (nebo jak se to píše) a myš aspoň svítila ale společně s klávesnicí nefungovala.Děkuji

Odpovědi na otázku

"Při standartním zapojení" ??Jako že USBčko není zapojeno opačně, nebo není zapojeno v konektoru jen na půl ? Jinak si neumím představit, tak zapojit USB nestandardně. Nechápu tedy dotaz....

Ještě píšu další poznatky - Problém bude nejspíš ve Windowsech, v biosu nakonec vše funguje. Periferie vyzkoušeny na jiném PC a také fungují.

Těžké ti něco poradit, když ignoruješ i ten můj první příspěvek...

Standartně bylo myšleno zapojení v původních portech. Jinak bych byl velmi rád za Tvoje rady.

/vděčný/

Dosud jsi mi nevysvětlil, co jsou původní porty. PC buď porty má, nebo nemá. Žádné původní a nepůvodní neexistují.

Prostě ty ve kterých to bylo vždy zapojeno

Každopádně zkusím Linux (jestli je to chyba Windows) a když jo tak přeinstaluju i ty Widle

Je totálně úplně jedno v jakých portech to máš.....

Tak proč to tu furt tak rozpatláváš?

Já nevím co si o tom myslet. Původní porty...to si pojmenuje někdo kdo tomu absolutně nerozumí. Na druhou stranu umíš rozjet Linux, takže nevím co si mám o tobě myslet. Vypiš tu specifikaci počítače.

Tak se omlouvám - nebyly mi naděleny dobré komunikační schopnosti.

Jaké máš PC? Specifikace?

i7 4790k @4.6GhzAsus Z97 Sabertooth MK.1GTX 7808GB RAM

Ještě zdroj Seasonic G - 750W

Updatuj BIOS, ovladače chipsetu a hlavně ovladače USB:http://www.asus.com/cz/Motherboards/SABERTOOT... Pak dej vědět, jestli ti myš a klávesnice začali konečně fungovat.

Stálo by vědět, co vyváděl před vypnutím. Zálohu systému pro obnovu asi nemá.

Před vypnutím jsem stahoval BF3 z originu