» Poradna » Notebooky

Nerozběhne se NTB acer aspire m3 ma50

Dobrý den, mám ntb viz výše. Po zapnutí vůbec nenaběhne. Čím by to mohlo být ? Diody napájení a zapnutí se rozsvítí. Děkuji za nápady.

Odpovědi na otázku

Muze zlobit jen podsviceni. Zkus posvitit z boku na displej a kouknout, jestli nebude trosku videt matny obraz.

Tak tím podsvícením to není, přemýšlel jsem čím by to mohlo být ? Nic rozumnéího mne nenapadlo. Vůbec jako by nenastartoval, zapojení je vše v pořádku, je necelé 3 roky starý.

Pokud takto napíšeš dotaz, tak jediný nápad je SERVIS

Notebook normálně fungoval, chtěl jsem ho zapnout, ale nic ani zvuk větráčku. Diody se rosvítily, tak jsem ho vypnul resetem vespod. Pak jsem ntb otevřel, vyčistil, vyměnil ramku a zkusil znovu zapnout. Bohužel nic... Nenapadá mne na co bych měl zaměřit.