» Poradna » Mobily

Nereagující EMUI obrazovka (Huawei P8)

Dobrý den,včera mi nedopatřením spadl můj mobilní telefon Huawei P8 do řeky. Po úspěšném vylovení telefon byl funkční ovšem displej zůstal černý. Po osušení displej naběhl ale telefon psal, že nemá vloženou SIM, která vložena byla a zapojená sluchátka, která zapojena nebyla. Tyto problémy se postupně začaly sami napravovat ale telefon jsem nechal raději vypnutý. Ale teď k věci, poté se telefon sám zapnul a vyskočila na mě jakási EMUI obrazovka, kde mám 3 možnosti (Reboot system, factory reset, wipe cache partition), ať už zmáčknu jakoukoli možnost, telefon se vždy max restartuje a skončí zase zpět na těchto 3 volbách, vypnout nejde, vždy se jen restartuje. Co dál ?Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Skusit unbrick, ci sa bude dat spravit:http://forum.xda-developers.com/huawei-p8/how-to/guide-ho... Ak nie, tak recyklovat alebo servis.

Když spadne něco do vody prvně se to vypne, rozebere a vysuší několik dní.Ten mobil skáče do Recovery módu ani nenabootuje. To je hodně KO.Můžeš zkusit servis, ale oprava se dle mého názoru cenově nevyplatí.

Hned se tomělo vypnout, vyndat baterii, sim kartu a paměťovou kartu. a servis. Tam by se to zachránilo možná. POkud se to pouštělo, a takhle brzo po namočení je to asi moc špatné a něco voda zničila.

Baterii z P8 nevyndá a navíc není klasicky uživatelsky rozbíratelný, což je problém.

Radši jdi vybrat nový mobil, oprava tobě se nevyplatí... Bohužel.Ale pro příště už víš co máš udělat (jak jeden zde napsal). Stane se to každému a chybama se člověk učí...