» Poradna » Mobily

Nereaguje na dotyk

Dobrý den, mám telefon Sencor p401. Až na to že mi pořád padal (tím pádem je trochu otlučený) s ním nikdy nic nebylo. Ale asi týden zpátky se mi na něj vylilo pití. Rychle jsem ho rozebrala a vysušila všechno co se dalo. 4 dny jel úplně v pohodě, takže jsem myslela že to přežil. Ten 4 den večer jsem ho dala nabíjet, a když jsem ho odemkla další den ráno už nereagoval na dotyky. Ani spodní lišta nefungovala. Nebyl zaseklý ale prostě nereagoval na jakýkoliv dotek. Moc se mi ho nechce dávat do opravny protože, to beztak bude stát více jak mobil sám. A o reklamaci se mi může jenom zdát

Odpovědi na otázku

Díky za informaci.

Ale i tak je celkem nezničitelný

Oprava se nevyplatí, koupit nový aspoň si už na něj budeš dávat pozor.

Taky díky za info. Na Sencor i tak vydržel dlouho. I člověk má jít na onen svět opotřebovaný. Čest jeho památce

Děkuji

"Moc se mi ho nechce dávat do opravny protože, to beztak bude stát více jak mobil sám."Tím je to jasné. Vyhodit a koupit si nový.

Nový mám slíbený na 15 narozeniny jenže to je hrozná doba

to máš blbý. ale jestli to pití byla nějaká limoška, tak je v tom i dost kyseliny = obvody v telefonu jsou už vyžrané a zoxidované, takže tam není co opravit, muselo by se to celé vyměnit. Což je pořízení nového telefonu.

Čistá perlivá voda

což je vlastně kyselina uhličitá... Kyselina je to sice slabá, ale přece kyselina.

Ještě bych potřebovala, poradit jak z toho mám vytáhnout data

http://m.zive.cz/poradna/jak-dostat-data-z... Že by podobnost čistě náhodná, nebo Lucky mlátěj mobilama

Náhoda

Žiadna náhoda! Ak ti "pravidelne" padá - toť známka, že si (po našom) grambľavá... t.z. si nemehlo.....

Tebe fakt servis nemine. Jak chceš něco dělat, když ti ještě ani není 15 - jak píšeš a absolutně tomu nerozumíš? Co tak se svěřit s tím problémem rodičům?

Oni to ví, teď mám starý a na narozky za 2 měsíce budu mít nový nic se neděje :)

No tak potom ti snad můžou koupit mobil (jestli ti vůbec chtějí koupit mobil), o dva měsíce dřív a dají ti dárek k narozkám předem......

Hodit do ekulí a koupit nový.

Nic jiného nezbývá