» Poradna » Web a internet

Nepřipojí se wifi

Dobrý večír, přijel jsem k babče a wifi (TP Link) byla přeházená a kabely nebyli na správných místech, tak jsem to napravil. No jenže teď se mi rádoby wifi připojí, ale píše: Bez internetu, Zabezpečeno, s tím že internet nejde na žádném zařízení. Jak se to mohlo stát a co s tím?

Odpovědi na otázku

Tak ho restartuj najdi tu dirku a treba paratkem to drz tak dlouho dokud nezacnou vsechny diody blikat.

cez lan natav kanal trebars c3 a zvol sirku pasma 20mhz...potom restart malo by nabehnut...

To jsou zase rady... pripojeni k wifi je ocividne v poradku, ale zda se ze jsi nejspis do WAN portu zapojil spatny kabel, tj. ne ten ktery je od poskytovatele internetu.

Kabely jsem zkoušel všechny

Tak už vím, díky za nápady, byl to špatnej kabel