» Poradna » Programy

Nepovoleny clipboard

Zdravim,Potrebujem kopirovat text z jednej aplikacie, ktora ma zakazane kopirovanie do clipboardu.Kopirovanie do aplikacie je povolene, ale kopirovanie z aplikacie je zakazane. Poznate nejaky tool, ktorym by sa to dalo obist? Nieco co mi skopiruje vyznaceny text.Diky.

Odpovědi na otázku

Možností je víc:- smířit se s tím, autor to nechtěl, tak to nechtěj ani ty- požádat autora aplikace o změnu- pokud jde jen o text, tak screenshot a použít OCR (docela opruz)- možná ta aplikace umí data uložit (vyexportovat) jako soubor, tak se pohrabat v něm

Hladam skor nejaky tool ktory si nainstalujem a bude vediet (jednoducho a prakticky) skopirovat akykolvek text na obrazovke a zaroven aj v okne v ktorom mam otvorenu aplikaciu, bez toho ze by ho zaujimalo to ci je clipboard povoleny alebo zakazany.

Ale to nevypadá, že je to otázka chování clipboardu, ale aplikace samotné, že nic do clipboardu nepošle. To ti žádná další aplikace nepomůže (ale hledat můžeš dál).

je-li vkládání z clipboardu zakázáno, je proto i důvod, zpravidla jde o bezpečnostvkládáním určitých znaků (nebo kombinace) lze některé aplikace kompromitovatvíce třeba na wiki - http://cs.wikipedia.org/wiki/SQL_injection