Nenajíždí systém,při přeinstalaci nenajde ani uložiště

po přeinstalaci systemu mi po instalaci aktualizaci prestal najizdet system, mam vistu.Kdyz chci system preinstalovat , system nenajde zadne uloziste, prestoze mam HDD zapojen.po zadani nouzoveho rezimu ani ten nenajede a pc se hned znova restartuje.Nemuze byt mozne ze mi odesel pevny disk ? Dekuji za rychlou radu.

Odpovědi na otázku

To "Nemuze byt mozne..." je skvostné.

Největší "skvost" jsi tady ty.

Tak nevím, co si s tvou informací počít. Mně systém nenajíždí ani neujíždí, mně jen normálně funguje.

tak jinak. Zapnu pc, do Biosu se ještě dostanu, můžu vybrat v jakém režimu chci systém spustit(spustit poslední známou funkční konfiguraci atd..),ale když povrdím enter tak mi najede kousek z načítání loga windows a potom mi rychle vyjedou nějáké znaky a počítač se restartuje (vždycky po potvrzení jakékoliv možnosti). Když jsem vložil cd a chtěl přeinstalovat windows tak mi to nenašll ani uložiště.