» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nenainstalovala se mi aktualizace, která změnila uspořádání nabídky start

Ahoj,chtěl bych se vás zeptat na jednu věc ohledně aktualizace, která změnila celé chování lišty a nabídky Start. Nedávno jsem dal notebook do továrního nastavení a teď asi tak 3 dny po instalaci se mi stále nezměnil Start do nového (aktuálního) uspořádání. Zkoušel jsem nainstalovat nějaké aktualizace ale nedaří se mi to a tak se obracím sem na poradnu. :D

Odpovědi na otázku

Typická vlastnost W10. Po aktualizacích samovolně mění uživatelské nastavení. Musíš ho pak pořád upravovat. Buď se s tím smiř nebo používej jiný OS.

Asi jsem to blbě napsal jde o to že styl nabídky Start je stejný jako ve starých aktualizacích. Přidávám fotku pro ujasnění: https://drive.google.com/file/d/0ByPWL-YdMwiqMklpT...

To je obdobné - ten systém je prostě zabugovaný. Pokud to chceš mermomocí opravit, stáhni si poslední build a udělej čistou instalaci. Pak bude naděje, že to zůstane chvíli v pořádku, aspoň do příštího updatu...

To už máš poslední model Startu. Tohle budou mít zanedlouho asi všichni.Rozklikni si ty sdružené dlaždice (16ks)

Nevím to rozhodně nebude ta poslední, protože na to Windowsu co jsem měl, než se to všechno rozsypalo kvůli záchrannému disku od Avastu, byl start a celá lišta taková, že třeba centrum akcí bylo úplně v rohu a nabídky ve Startu jako je třeba průzkumník souborů měl jen ikonu bez popisu.

Bude chľebík a mľiečko zase ľacnejší, budú rozdávať boľševici byty zadarmo, bude nám zase ľepšie ako nám boľo za zlatých komunistov? Nebudú a nebude. Tak si toho nevšímaj.