» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nenačtení účtu na windows 8.1

Zdravím,na pc se mi stala jedna krásná věc. Instaloval sem jdownloader a po nainstalování se mi hodil restart. Po restartu se PC strašně dlouho načítalo a už jsem něco tušil. Profil se mi nenačetl s tím že mi windows napsal že účet nebylo možné načíst. Prolezl jsem celý net co s tím. 1. jsem odinstaloval jdownloader a projel pc antivirem, co bylo na obtíž jsem natvrdo smazal. To nepomohlo2. zkoušel jsem to přes registry což sem našel na oficiální podpoře windows. Taktéž nic3. je prý nějaká možnost přesunout starý účet do nového (prý celkem snado), ale to se mi nějak nepodařilo.Tak se mi jeví poslední možnost to vše zkopírovat na externí disk a udělat nový účet a starý smazat, protože k věcem co sem měl na ploše na tom účtu se bez problému dostanu. A nebo když už budu v tom tak pročistit celé pc přeinstalováním windows.Ptám se jestli znáte nebo víte o nějaké jiné možnosti než té poslední, protože se mi 1,5Tb nechce přetahovat semotamo.Jestli už tu opakuji co tu bylo zodpovězeno tak se omlouvám, ale nic podobného jsem nenašel.Mockrát děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

A byl to jdownloader2

Mám pocit že jo, stahoval sem to z http://jdownloader.org/

Je v tom bohužel plno ruského bordelu. Já bych to obnovil ze zdravé zálohy. Jinak opruz s reinstallem.

Bohužel to jsem už taky zkoušel ale hodí mi to hlášku že místní disk c: obsahuje chyby, když je dám vyhledat tak to hledalo 1,5 hodiny a nic. Tak sem to zrušil a zkusil právě následující postupy zmiňované v dotazu.

Ty mi nerozumíš. Buď máš zálohu OS na externím disku ze které systém obnovíš, nebo nabootovat instalačku a klasicky to přeinstalovat!

Na externím nic nemám :( (ale asi si je začnu dělat)A když to přeinstaluju tak to vše smažu ne? S tím přeinstalováním zkušenosti moc nemám, zatím sem jen upgradoval. Jinak mám bootovací fleshku s windows 8.0

1. Zálohu si dělej teď by se hodila - za 10 min. bys měl zase čistý systém.2. Ano, reinstalací se vše smaže - data si napřed zazálohuj.3. Instaluj rovnou W8.1 ušetříš spoustu času - návod zdehttp://www.cnews.cz/clanky/instalace-windows-...

Díky moc, zítra se do toho dám, teď už na to nemám náladu :D. Ještě jednou díky

Jinak pravda nechce se mi do reinstallu, ale zas bych měl po roce čisté PC :D