» Poradna » Programy

Nenacteni tretiho cd fifa 17

ahojky prosim potrebuju radu, koupila jsem fifa 17 a jela podle navodu, instalovala uspesne prni cd,druhe cd a treti uz mi to nevzalo,cd uz to nenacetlo uz jen vrcelo. stahovala jsem pres origin ,jinak nevim jak na to. skoncilo to u nahranych 26 procent a tak jsem to druhy den zkusila znovu od zacatku a cd mi to nenacita. jen se to pomalu stahuje. snad mi nekdo poradi. mam novy pc Lenovo ideapod 700 a think pad externi mechaniku. dekuji

Odpovědi na otázku

Nuž tak použi iný postup.Pokiaľ si si kúpila FIFA 17 v krabicovej verzii, vo vnútri by mala byť papierová kartička so SN hry. Stačí - ak máš na Origine účet - hru zaregistrovať aj bez inštalácie a potom rovno z Originu stiahnuť a nainštalovať. Hra z Originu bude dokonca už aj aktualizovaná.

takze pak ty cd nepotrebuju? hru mam zaregistrovanou,jen z toho origin se to stahuje tak dlouho? zatim to stahuje data od zacatku ale bez cd. bude ta hra pak fungovat?

Nuž - Origin server nepatrí k najrýchlejším...Ale pokiaľ sa stiahne a nainštaluje - jeto digitálna forma toho, čo máš na tých CD-čkách. A výhoda je - že toto si potom môžeš nainštalovať aj na iný PC (ten prvý však nesmie byť k Originu prihlásený - prihlásiš ten druhý) a hráš. Takže prakticky (ak máš napr. doma a potom niekde inde svoje PC) - nemusíš si prenášať. Budeš mať jednu a tú istú hru na dvoch PC - pokiaľ použiješ Origin Cloud (ukladanie výsledkov na Origin serveri) - budeš stále pokračovať tam, kde si predtým skončila.

dekuju moc za pomoc

ale prislo mi divny ze treti cd uz to nevzalo a jeste mam ctyrku a petku.