Nenačítající se BIOS u desky MSI 970A-G43

Zdravím,Prosím o radu. Dostal se mi do ruky kamarádův počítač s deskou MSI 970-G43. Problém je v tom, že BIOS nechce naběhnout. Daří se nahodit pouze po resetu přes piny, vyndáním baterky nebo vypnutím pres kolíbkový vypínač na skříni. Poté hodí BIOS hlášku že byl vyresetován a hodí dvě možnosti, vstoupit do nastavení BIOSu nebo pokračovat. Po dalším vypnutí počítače z Windows opět stejná pohádka. BIOS jsem aktualizoval, BIOS vyresetoval, baterku vyměnil za novou a stále bez výsledku. Máte prosím nějakou radu co s tím? Díky

Odpovědi na otázku

Tak vidím, že nejsem sám, na tuto desku se taky zrovna dívám a nedaří se nastartovat ani výše zmiňovaným vyndáním baterie. Všechno vypadá že běží, ale monitor nenaběhne a nic se neděje... (zkusil jsem jinou VGA, RAM, baterii BIOSu - původní byla vybitá... reset BIOSU z různých internetových diskusí a všechno okolo) Zítra oznámím kamarádovi, že jdu koupit novou desku a hotovo. Původně jsem se radoval, když byla baterie na desce vybitá (chtít po kamarádovi za opravu 12Kč by byla sranda... ) Možná existuje nějaký způsob, jak jí rozchodit, ale já jsem na něj nepřišel.

Přišel si na řešení?Teď tady řeším stejný problém..

Řešim to samé, asi je to špatný model. Zkoušel jsem všechno a nic.