» Poradna » Notebooky

Nenačita procesor větrak jede ale obrazovka nic

Dobry den včera sem se rozudnul dad si do sveho notebooku lepši procesor takže sem si otevřel notebook a vindal sem ventilator a chaldič. vicistil sem chadic od pasty a vyndal stary procesor a daltam novi takze na ten novi procesor sem dal pastu a zase vsechno namontoval zpatky jak ma byt a pak sem zapnul NTB ale NTB nereagoval vlastně vunec nic jenom ze zapnul a větrak se toči ale černa obrazovka a nesvitimi ani diaoda od procesoru a tak sem zjistil že procesor kteri sem sy koupil neni kompatibilní smy notebookem tak sem to zase odsrouboval vsechno a dal tam zase ten muj stary procesor ale zase to stejne vubec my ten NTB nereagoval . Černa obrazovka , nesviti dioda od procesoru , ale větrak se furt toči. Buďtě tak hodny a poraďte my prosim děkuji Muj Notebook,,Acer Extensa 5430,Ram 4GB,procesor AMD Athlon x2 QL-60 1,9GHZ SOCKET S1 g2 ,a ten co sem si koupil je,AMD Athlon 2 P340 Socket s1 g4

Odpovědi na otázku

...zřejmě slušnej oddíl

Proč se v tom vrtáš, když tomu absolutně nerozumíš? Pokud jsi vše zapojil, jak má být, tak jsi asi něco zkratoval. Stačil i dotek na součástku (statická elektřina je zlo). Odnes to do servisuK té češtině se ani nebudu vyjadřovat..

Tohle my moc nepomohlo ale díky

Nejdříve se nauč pořádně česky! Za druhé v notebooku moc často procesory měnit nejdou, takže si něčemu nalítnul :) A jak tu už zaznělo notebook odnes do servisu buď bude fungovat nebo ne...

Socket S1g2 (QL-60): K8 Revision G core, HyperTransport 3.0, DDR2 memorySocket S1g4 (Athlon II P340)K10.5 core, HyperTransport 3.0, DDR3 memory

Už my to jede ale stim starim procesorem udělal sem to tak že jednu ramku sem vitahl anechal tam jednu takže semto zapnul a už šlo a zase sem to vypnul a dal tam tu druhou a už to jede

Příště piš i/y opačně, než si myslíš. Nasekáš daleko méně hrubek.

twl to snad psala jolanda nebo gogol překladač, volám Grammar Nazi.