» Poradna » Mobily

Nenabijí se mi telefon, pouze ukazuje..že ano

Zdravím.. mám problém s MT.. když připojím nabiječku, telefon ukáže, že se nabijí, ale procenta baterie vůbec nepřibívají.. za celou noc jsem nabil 10%.. reklamace nepůjde.. měl jsem jí jenom rok a baterií to není, tu jsem nabil v jiném telefonu za krátkou dobu do 100%, nabíječku jsem taky zkoušel jinou.. nevím co s tím může být.. snad vada v konektoru.. nebo může být problém v základní desce? Prosím poraďte kdo se vyzná.. děkuju 🙂

Odpovědi na otázku

Vada může být ve všem :) Jediná opravitelná věc je konektor. Pokud to není v něm, smůla