» Poradna » Ostatní

Nemuzu nastavit vic jak 60hz na MONITORU

Zdravím. Mám 144hzmonitor a už asi půl roku jedu bez problému na 144hz ,akorát poslední dobou se mi jen jedné hře objevují po cele obrazovce červené pixely,a dneska jsem zjistil že je to tím že nemůžu používat 144hz když mam v NVIDIA 60hz je vsechno ok. Jak nastavim monitor vic jak na 60hz tak i na ploše mam červené čáry pixelu nevíte co s tím ?

Odpovědi na otázku

kup GK ktorá takt podporuje.

Nebylo by foto i screenshot? Jestli bude vada na SS, pak bude monitor v poradku a videl bych to na problem s grafikou nebo jejimi ovladaci.

když to vyfotim jak kdyby pres hru a uploudnu tak je to normalni ale vidim to jen jak kdyby já.

Tak to bude monitorem, jestli je v zaruce, reklamovat.Kdyby to nezvladal kabel, tak bud vypadava obraz, nebo to nejede vubec.

Zkus aktulizovat ovladač (pokud je nejnovější zkus downgrade) a pak to zkus nastavit. (nemáš náhodou 645/745?)

ovladač je nejnovější. downgrade nevím jak se děla ? A 645/745 nerozumím

moc tomu nerozumím těm čislum mohu dostat vysvetleni ,prosim ?

Jedna se o grafiky jako gtx745 = lepsi zobrazovadla, co ale nejsou na hry. Downgrade = starsi ovladace grafiky.Chtelo by to zminku jaka je tam grafarna a co je to za monitor. Pak se muze neco pres strejdu googla i najit.ps. vzhledem k popisu to porad vidim na vadny monitor

Monitor :benq xl2411Z gt4 ge force 960

Tak jestli to je jen u jediné hry...tak to vypadá na ovladače GK. Zkus použít starší... Nvidia někdy opomene nějakou hru...vylepšuje výkon na novinky, ale někdy to prostě nesedne nějaký starší hře.

nene když si nastavim v NVIDIA 144hz tak mam i na ploše cerveny pixely. Byl jserm ted asi 1 hod afk prijdu ke kompu nastavim to a zase to funguje ? CO TO JE ? si ze me nekdo dela srandu nebo co ? nechapu vubec

fungovalo to tak na 5min a hned se ukazali cervene pixely jak prepnu na 60hz tak je to v pohode

Pokud to není vidět na screeshotu, bude problém nejspíš v LCD. Zkus ho s jiným PC. Pokud to i tam bude stejné, reklamuj monitor.Také můžeš zkusit jiný kabel. I ten může být vadný.

nemám jak zkusit monitor do jineho pc protože jedinej já mám pc bohužel ani v okolí nemam nikoho tak blízko abych to mohl vyzkoušet. k monitoru mam náhradní kabel,potom muzu zkusit vypojit a zapojit kabely (mohlo by to pomoct ? ? ?) a nebo HDMI ?

Zkus, co můžeš, ať vyřadíš (nebo potvrdíš) alespoň chybu kabelu.

děkuju za pomoct zkusím to pak se ozvu co se stalo

Ale červené (i jinak barevné) pixely po celém obraze mi kdysi dělal jeden vadný DVI kabel a několik vadných HDMI kabelů i při 60Hz. Takže jiný kabel zkus určitě.

Ok mě to děla jen když nastavím víc jak 60hz tak to mam i na ploše před 30 minutama to na 5 minut šlo ,odskočil jsem si na zachod přijdu a už to bylo zase červené takže nejaka vada tam je

a kdybych odpojoval a zpojoval ty kabely je lepší mit vyplý monitor a nebo celý pc ?

To PC si vypni, alespoň se vyhneš komplikacím s přepínáním výstupů, pokud budeš kabel zapojovat do jiného konektoru.

tak kabel furt zapojím do toho samého protože mam jeden konektor na tento typ,ale radši pc vypnu ,děkuju

vypojil jsem to i zapojil a furt stejné,už nemám žádné nápady :(

Pres co je to zapojeno? Chce to DVI dual link - http://www.benq.cz/product/monitor/xl2411z/s... . Takze foto kabelu a te chyby by bodlo.

mam dual

Tak jak bylo uz receno, vadny kabel nebo monitor. Kabel se casem nejak extra neopotrebovava, takze jestli to nejakou dobu fungovalo, tak mam podezreni na elektroniku v monitoru = reklamace.

Ok,asi nevidim jinou možnost děkuju za spolupráci,přeju pekný zbytek večera