» Poradna » Web a internet

Nelze se připojit k WiFi.

Zdravím,Potřebuji moc prosím poradit ohledně připojení k WiFi kterou mám doma.Najednou z ničeho nic se mi odpojil ntb a nelze se na WiFi připojit.Všechny ostatni(1pc 1mob 1tablet) jsou připojeny bez problému. Zkoušel jsem obnovit systém, připojovat se nebo vypojit všechny ostatní,ale ntb nepřipojil.Podotýkám, ze pc byl bez problému do té doby připojen.Díky moc předem za radu

Odpovědi na otázku

Hlavně nezapomeň přísně tajit jaký používáš OS a jaký máš router. Zatím to vypadá tak, že problém jsi právě Ty,

Automaticka aktualizacia ovladaca na genericky Windows nepodarok ?

Skúste dať automatickú opravu WiFi pripojenia cez Win, ten Vám napovie, čo nefunguje správne. Niekedy stačí skontrolovať nastavenia WiFi karty, niekedy ju stačí reštartovať, stane sa, že sa Vám nespustí DHCP služba a tak podobne.