» Poradna » Notebooky

Nelze se připojit k Wi-fi

Dobrý den všichni. Mám problém. Nejde se mi připojit k WI-FI u kamaráda. Dříve to však šlo bez problému. Píšu vše správně i heslo ale vždy to napíše špatné heslo a když to zkusím znova napíše mi to ''nelze se připojit k síti'' a když dám odstranit potíže chce to po mě kabel na internet. Mám počítač Lenovo z50-70 W10. Doma mi to jde ale tady ne. Prosím o pomoc.

Odpovědi na otázku

At kamarád zkusí změnit na routeru kanál-by mohlo problém vyřešit.