» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze nastavit jas na tabletu Acer Aspire Switch 10 SW5-012 - Windows 10

Dobrý den.Na tabletu Acer Aspire Switch 10 SW5-012-16Y2 po provedení upgrade z Windows 8.1 na Windows 10 přestalo fungovat nastavení jasu. Monitor teď svítí asi na maximum, vůbec se nedá na to dívat, ale nastavení vůbec nefunguje. Už jsem zkoušel snad všechny možné postupy zde uvedené a prostě stále nic. Dokážete prosím někdo poradit, co s tím?Ještě doplním informace k verzi Windows 10Verze: 1703Build operačního systému: 15063.296Předem děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Ovladač GK. Pokud neexistuje >> návrat na W8.1

Díky za odpověď Včera večer jsem si s tím hrál, zkoušel vyhledávat a instalovat ovladače podle rad co jsem zde našel a nic nepomohlo. I ten ovladač GK jsem přeinstalovával a nic, jediné co pomohlo, že byl aktivní posuvník nastavení jasu ale i tak se jas neměnil i když jsem posuvníkem hýbal. Teď jsem znovu zkusil aktualizovat GK, restartoval tablet a už se to chytlo, už to funguje Tak hurá, doufejme, že se to zas po nějaké aktualizaci nepodělá...