» Poradna » O Živě.cz

Nelze najít formulář pro soutěž

Chtěl jsem se přihlásit do soutěže (konkrétně 7/14). V časopise je uvedeno, že formulář je na jdi.ziv.cz/soutezcomp714. Když jsem napsal tento odkaz, změnil se na zive.cz. Tam jsem žádný odkaz na soutěž nenašel. Tak si myslím, že si z nás v Computeru dělají srandu. Má někdo stejnou zkušenost, našel způsob jak se do soutěže přihlásit. Krajan

Odpovědi na otázku

Mám stejnou zkušenost.

Taky stejná zkušenost.

Napiste redakci. Nekde ocividne udelali chybu.

šéfredaktor Computeru |  | Microsoft Windows 8.1 Firefox 29.0

Dobrý den,omlouvám se všem soutěžícím, článek se soutěží byl připraven, ale nevydán. Nyní již funguje, příště vše připravíme důkladněji.Děkuji za upozornění a přeji hodně štěstí v soutěži,Jiří Kuruc, Computer

dobrý večer pane Kuruc,bohužel ani dnes večer v 19 hod odkaz nefunguje!

šéfredaktor Computeru |  | Macintosh OS X Firefox 25.0

Dobrý den,zkoušel jsem to několikrát, už při psaní předchozí zprávy, i nyní, a mně odkaz funguje... dáváte jej opravdu tak, jak je uvedeno? Tedy bez www?

"Server nenalezen!"

jdi.zive.cz/soutezcomp714, vypadlo e v původním odkazu (jdi.ziv.cz/soutezcomp714)

šéfredaktor Computeru |  | Macintosh OS X Firefox 25.0

Raději se zeptám - ve kterém původním odkazu? V časopise to máme uvedeno správně...

Spravne : jdi.zive.cz/soutezcomp1014

Davam za B