Nelze nainstalovat bluetooth na windows 10

Dobrý den, z lišty ve Windows 10 mi zmizel a přestal fungovat bluetooth. Mám v notebooku Lenovo T540p kartu Intel Dual Band Wireless-AC 7260, ovladače jsem aktualizoval, zkoušel jsem instalovat i starší verze apod., ve správci zařízení vypadá síťový adaptér v pořádku a wifi funguje. Ve "službách" mám nastaveno spouštění "Intel bluetooth service" na hodnotu "Automaticky". Ve vlastnostech síťového adaptéru jsem zkoušel zapnout "Bluetooth AMP", ale bez úspěchu. Je někdo, kdo se vyzná a uměl by poradit? Mám dojem, že problém začal po pravidelné aktualizaci systému, nešel by problém vyřešit např. někde v registrech? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Daj screen zo Správy zariadení (hore je Modrý zub), rozbaľ aj skryté. Ak máš nejaký žltý bazmek alebo zašednuté chýba ti ovladač. Vráť sa retroaktívne do posledného funkčného bodu obnovy zo zálohy W10 (pravda, ak si ich nezmazal kvôli miestu na disku). Totižto fajšmekri z Redmondu automaticky podsunú pri záplatovaní svoje generické ovladače v prípade, ak výrobca HW promptne a včas nezareaguje. Tým vzniká problém.

Ve správci zařízení bylo vše v pořádku, jak jsem psal, žádné žluté upozornění ani chybějící ovladač. Nechci se vracet do posledního bodu obnovy, protože bych přišel o některé programy (skoro každý týden něco instaluji).

Problém vyřešen. V konfiguraci systému, v záložce služby byla z nepochopitelného důvodu zastavena služba "Intel Bluetooth Service", změnil jsem na spuštěno a po restartu bylo všechno v pořádku jako dřív.