» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze nainstalovat aktualizace

Dobrý den,potřebovala bych poradit. Mám Windows 7 64-bit a nelze nainstalovat aktualizace. Jedná se o tyto aktualizace:Aktualizace systému Windows 7 pro systémy na platformě x64 (KB2800095)Aktualizace systému Windows 7 pro systémy na platformě x64 (KB2908783)Aktualizace systému Windows 7 pro systémy na platformě x64 (KB2928562)Aktualizace zabezpečení systému Windows 7 pro systémy na platformě x64 (KB2922229)Kumulativní aktualizace zabezpečení aplikace Internet Explorer 11 pro systém Windows 7 pro systémy platformy x64 (KB2925418)Instalaci jsem prováděla ve Windows Update. Při zapnutí počítače to píše, že probíhá konfigurace aktualizací, nedojede to do konce, pak to píše, že se vrací změny, proběhne restart a počítač najede. Dělá to každý den. Myslela jsem, že se pokusím přes ten update nainstalovat ty aktualizace a že to bude v pořádku, jenže to nainstalovat nejde. Děkuji moc za rady.

Odpovědi na otázku

Já bych hlupákům přál aby jim to dělalo tak 5xdenně, po vypnutí PC aspoň 1/2hodiny a při zapnutí PC aspoň celou hodinu!

Tak to je přímo geniální rada. Opravdu moc děkuji. A jen pro zajímavost - mohu se zeptat, proč jsem hlupák? PC jsem si pořídila před týdnem, windows už byl nainstalován, antivirák mám Nortona a na žádné nebezpečné stránky nechodím a žádné podezřelé programy či hry nestahuji.

Když nechodíš do nebezpečných zón internetu tak proč si stahuješ zabezpečení který ještě k tomu ani nefunguje? Asi memáš co dělat no?

No a proč ty chodíš do poraden, kde se ostatním jen vysmíváš místo toho, abys jim poradil?

Já ti radím jenže jak vidno tak to nejsí (schopný, schopná, schopné) pochopit, to potřebuješ vědět pro nějakej kabaret nebo na co tu informaci teda chceš?

Když nechceš poradit, tak sem raději nepiš.

A komu a čím jsi ty demente poradil ?

Kámo, raději mlč :D

myslím si že sem chodí lidi žádat o pomoc a ne pro debilní kecy zasekanejch zamindrákovanejch idiotů jako si ty! nechápu proč vůbec strácíš čas těmahle ubohejma komentářema ! asi nemáš co dělat ! všichni nejsou tak ´´geniální ´´ jako ty tak buď poraď nebo mlč !

PANE TY JSI ALE KOKOTÍ HLAVA !!!

VAGINO HLOUPÁ

Ty jsi ale kreten!!!

Nevšímej si ho, to je místní pitomec, co ví prd, ale každého setře. Už jen ty jeho přezdívky ukazují, že je zbytečné na něj reagovat.

Někdo si malé přirození musí vykompenzovat velkým autem, někdo... - zbytek je asi všem jasný...

Ty seš chudák. Nech se léčit.

a já bych přál blbům co tohle píšou,aby jim v zadku narost kaktus ty hlupáku egoistickej

Máš nabořený systém. Obnov bezvadný stav OS ze zálohy. Nemáš-li, potom reinstalace.Ještě před tím bys mohla zkusit MS Fixit pro Windows Update, možná to pomůže.

Vem je v krocích = po jedné.

To jsem zkoušela, ale nejde to. Hlásí to chybu

Pak zkus najít fix (osobně v tom nejsem moc dobrý, protože věřím jen záloze OS):http://www.abload.de/img/snap5496g0j1f.pngnebo AcronisemTrueImage / DiscWizard TIB (u Seagate gratis):http://www.abload.de/img/snap5506mijbq.pnga pokud ti nezabere nebo zálohu nemáš, budeš asi muset znova instalovat, což nesnáším (aktivace, nastavení, SW a jeho nastavení ne), zůstanu u "bitovky".

Zkusím to, děkuji. Můžu se ještě zeptat? Co jsem udělala špatně, proč se ty aktualizace nechtějí nainstalovat? Budu-li muset přeinstalovat PC, mám veškeré updaty a aktualizace raději zakázat?A co jsi tím myslel "zůstanu u bitovky"? Moc se v počítačích nevyznám, tak se nezlob, jestli je ta otázka hloupá...

Asi teda budu muset přeinstalovat. Zálohu nemám a vlastně ani moc nevím, to zálohování OS funguje, nikdy jsem to nedělala. Až přeinstaluju, zkusím udělat tu zálohu

Bitova kopie je jedna z možností zálohy OS(v tvém případě windows). Pokud o tom chceš vědět víc napiš do googlu co to je bitová kopie windows, určitě si o tom můžeš počíst a kdo ví, třeba si tu bitovou kopii i vytvoříš, páč je to celkem snadné. Co se týče tvého problému s aktualizacemi.. Já bych ještě před přeinstalováním systému odinstaloval poslední úspěšné aktualizace a poté vše nainstaloval znova přes Windows update... Je možné, že se ti jedna aktualizace nainstalovala a poté to nějakou aktualizaci přeskočilo(nebo špatně stáhlo), pak se instalovala další a ta byla závislá na té co se buď nedoinstalovala nebo se nainstalovala špatně... Obecně platí před jakoukoliv instalací aktualizací systému nebo ovladačů, zálohovat systém, vytvořit bod obnovení(což u aktualizací systému dělá windws automaticky)

Tak ani odinstalovat to nejde. Opět to hlásí chybu, že některé aktualizace nebylo možné odinstalovat. V přehledu úspěšně nainstalovaných aktualizací navíc nevidím všechny. Seřadila jsem si je podle data a několik jich tam chybí - srovnala jsem to s historií aktualizací.

bitovka = bitová kopia. Aj ja som sa tomu vyhýbal až som to skúsil (Parted magic) a odvtedy mám pocit sucha a istoty . Ak sa mi v OS niečo nepáči, za 15 min aj s bootom do Linuxu mám OS ako predtým. A už som mal chyby, ktoré by som riešil dni ak nie týždne (nedávno mrznutie). Vrátil som zálohu spred pár dní a je pokoj. RuDolph používa platený SW, ja linuxovú distribúciu Parted magic

Mnohokrát se mi stalo, že aktualizace nešly nainstalovat, buď se něco pokazilo v nastavení nebo to byla i moje chyba, že jsem porušil posloupnout aktualizací. Na detekci problémů je dobrý nástroj od Microsoftu Fix it:Jak opravit problém s nefunkční aktualizací Windows Update http://support.microsoft.com/mats/windows_update/cs-cznebo http://www.helpcomp.com/help/pc/fix-Windows-Updat... Zkusil bych možná ještě takový trik: Vrátit ve Windows Bod Obnovy do data, kdy aktualizace šly stahovat a instalovat v pohodě. Vrátit se systémově třeba o měsíc až dva zpět a zkusit Windows Update kompletně znovu. Tento krok nemá vliv na uložená data a jde vrátit zpět.

S tím bodem obnovy to taky nepůjde. Nejstarší bod obnovy je 3.4. a první neúspěšná aktualizace byla 28.3. Ta samá aktualizace se pak objevovala každý den a včera se k ní objevily další neúspěšné aktualizace. Vím, že problém jsem měla řešit dřív, bohužel nebyl na to čas.

No to si měl řešit dřív, ještě když si (chodila, chodil, chodilo) do školky. Nebo spíš za tebe to měl řešit někdo jinej ...

Prosím tě, nemíchej se do naší diskuze a běž dělat něco smysluplnějšího. Ten Fix it něco opravil a jedna z aktualizací se podařilo nainstalovat. Ostatní bohužel pořád nejdou. Jdu na to přeinstalování.

Veroniko,..přeinstaluj znovu celý systém.. nemáš tím co ztratit, páč stejně nemáš kompletní aktualizace.. .. jestli si s tím nebudeš vědět rady, napiš mi na Fb.. nick: Edy Puk.. Prague.. jestli jsi z Prahy, přeinstaluju ti W7 zdarma..

Otvor príkazový riadok ako správca, zadaj sfc /scannow, obnoví poškodené systémové súbory a dôelžité adresáre. Ak to nepomôže až potom si preinštaluje systém.

Podlemě jí radíte nesmysly, mě to dělá taky a úplně stejně. Nic nabořeného nemá, je blbost aby to úplně stejně dělalo více lidem. Je to zase nějaký klasický problém, který brzo vyřeší MS a napíše jak to udělat.

xFranta to popsal přesně. Stejný problém jsem řešil v poslední době několikrát. U úplně nového PC po čisté instalaci systému bez dalších programů to po stažení jedné série aktualizací udělalo znovu. Některá řešení jsou popsaná tady: http://support.microsoft.com/kb/957310/cs , ale popravdě nevím, které nakonec pomohlo.

VYŘEŠENO - Pustil PC, smazat s právy admina obsah adresáře ve Windows - SoftwareDistribution. Pak restartovat PC s přidržením F8 do nouzového režimu bez sítě. Odtud dát bod obnovení před 08.04.2014, u mě to bylo 05.04.2014. Dát pokračovat v bodu obnovení. Po naběhnutí systému skočit přes ovládací panely do do Windows Update a dát vyhledat aktualizace. Pak nainstalovat pouze ty 4 co dělaly problém (viz výše). Po restartu znovu do ovládacích panelů, znova vyhledat aktualizace a odkliknout vše co tam je a nainstalovat. Pak restart a vydržet delší dobu než dohrčí HDD u mě to bylo cca 10 minut. Pak to vyplivlo že byly nainstalovány všechny aktualizace. Po té jsem provedl kontrolu a nenainstalovala se pouze jediná ve volitelných zabezpečení win7 x64 někdy z února. Dal jsem ji ještě jednou, proběhla rychle. Ještě jednou pro jistotu restart i když nebyl potřeba. Kontrola aktualizací, vše OK.

To je lepší se podívat jak zkončily aktualizace Windows než si vzít prášek na spaní že?

Teď jsem tě nepochopil, oprava trvala tak co já vím 30 minut. Ale rozhodně bych napsal "skončily", jako shora dolů a prášek na spaní nepotřebuji, raději si dám pivko, cigáro a jdu spát.

Po několika měsících jsem zkusil spustit již nefunkční aplikaci (psala že již nebude zprovozněna a že máme zavítat na stránky microsoftu) pro automatickou opravu od Microsoftu Fix It a jsem mile překvapen, že opět funguje :) . Zkuste a uvidíte, několika známým nalezla právě chybu ve Windows Update a pokaždé ji úspěšně vyřešila.Stahujte zde: http://uloz.to/xhpxuNMB/microsoftfixit-w... .

Všem moc děkuji za reakce. Program Fix it nepomohl, vyřešila to až přeinstalace (šlo to sice horko těžko, ale nakonec se to podařilo). Teď zase řeším jiný problém. Po odpojení sluchátek, flashky nebo externího hdd se počítač vypne. Nechápu proč. Máte někdo nějaký nápad, jak to spravit?

Hlavně si pak tento OS zazálohuj aby jsi znova když se něco semele nemusela instalovat. Vypínání na portu USB to zavání něčím jiným než OS. To by se nemělo dít.

tak jsem na tom stejně jako paní Veronika.naprosto stejný problém proto jsem také skončil na této stránce a doufal že PC nebudu muset přeinstal.