» Poradna » Notebooky

Nelze kliknout na soubory pravým tlačítkem myši

Zdravím, mám takový vcelku otravný problém. Pokud chci smazat například fotku nebo mp3, tak mi na ni nejde jakoby kliknout pravým tlačítkem. (i na ploše i ve složce). Jen problikne obrazovka černě a vrátí se z5, nedokáže jakoby vyvolat ten příkaz pravé klávesy. Nevíte co s tím? :)

Odpovědi na otázku

Spytame sa vestkyne, aky mas OS a aky mas hardver.Potom sa ozveme...

Omlouvám se .. psáno na rychlo. W10 (origo, ne up. z W8) Intel Core I7-6500U

Typické pro W10 build 1607 a platformu Intel LGA 1151 + VGA nVidia.Je to Tvůj případ?ANO:Co s tím?MS doporučuje návrat k funkčnímu buildu 1511.NE:Uveď základní info:- hw sestavu včetně verze a stavu BIOSu;- verzi ovladače VGA;- hlášky v Admin logu, které se vztahují k události "klepnutí pravomyší".

Do kontextové nabídky (menu na pravou myš) bude zahrnut nějaký program, který způsobuje tohle chování. Úplně na začátku, když ještě nebyla ostrá verze jsem se s tím setkal u softu pro grafickou Intel kartu.Bude potřeba si stáhnout nějaký Context menu editor, třeba tohle:http://www.thewindowsclub.com/remove-click-context-menu... a zjistit, která aplikace to dělá (obvykle nějaká zaregistrovaná DLL knihovna).

moc dobrá stánka díky za poradění naschle Honza Honík

Podobný problém, win 10, ZenBook ASUS, ... a najednou "zničeho nic" popisovaný problém (jedno zda jsem použil myš, touchpad, shift+F10) u mě ovšem pouze (!!!) u všech tipů textový souborů (*.txt *.doc *.pdf ... atd.) či obr. souborů (*.jpg *.bmp ... ) Ostatních druhy souborů a adresáře v pohodě fungovaly, jedno zda jsem použil myš, touchpad, shift+F10. Prolézal jsem fóra, aktualizoval kde co ... a pak jsem si vzpomněl, že mi v té době skončila "zkušební ver." Foxit readeru pdf, která byla v PC předinstalovaná výrobce ... po odinstalaci uvedeného PRG vše OK ... nejspíš to nebude řešení pro tento konkrétní dotaz, ovšem při vyhledávní a zadávání klíčový slov, "mého problému" mě to velmi často odkazovalo sem. Proto budu rád pokud to třeba někomu pomůže

Díky, díky, díky! Tohle by mě vůbec nenapadlo. Měla jsem přesně tento problém, po odinstalování Foxit reader už vše ok :)

A povite jak je možné, že to tenhle program způsobuje? Díky:)

Skvělý úsudek! Zenbook i3, problém odstraněn. Díky díky