» Poradna » Web a internet

Nekvalitní videa.

při přehrávání videí na youtube i dalších servrech se obraz občas rozpadá nebo různě rozpíjí,děje se to i na ostatních prohlížečích,adobe flasch player pravidelně aktualizuji,přesto se to pořád opakuje i když změním nabízenou kvalitu zobrazení,mám notebook toshiba satellite,intel pentium 4gb ram,poradí prosím někdo,děkuji.

Odpovědi na otázku

Nevim, jak to mas nastavene, ale mne jede youtube na HTML5. Mas rychle a stabilni pripojeni k netu? Dela to i pres kabel?

mám připojení od O2 rychlost 20mgs.pravda přes kabel jsem to nezkoušel,ale zkusím,děkuji za pomoc.

20 mgs - jaký je přepočet na jednotky SI?

"20 mgs" - mili gram sekunda. Hmota za sekundu? Ze by pani vo specifikacii IS na nieco zabudli?

No jo. To bude ale hustý provoz. Vemte si kolik tak váží jeden elektron :)

a když video stáhneš? a přehraješ v prohlížeči/playeru?PS: nemyl jsi na mysli Flasche nebo Fleisch?

nové drivery (na grafiku)

díky,vyzkouším.