» Poradna » Ostatní

Nejlepší programy pro ladění a údržbu Windows 8

Brzy bude opět v poradně veselo, Živě chystá článek na téma "10 tipů, jak dojebat OS". Napište jim tam také nějaké své postřehy:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Odpovědi na otázku

Im je to absolutne jedno,ten članok bude vlastne reklama na ten ktori produkt podla ceny zaplatenej za reklamu

Takže další článek o tom, jak je dobré projíždět PC CCleanerem, TuneUpem a podobnejma s.ágorama, čímž drtivá většina BFU rozhasí ten systém natolik, že ani nenaběhne. Do diskuze jim nic psát nebudu, vychutnám si je až sepíšou článek.

Nejlépe postupně ve vyjmenované pořadí.

W8.1 je bezúdržbový OS, co potřebuje je v něm, je schopen plné obnovy z VHD v libovolném dostupném časovém rámci (stavu OS) a dokonce i plné tovární obnovy do stavu "po instalaci". Čili jen trouba si tam instaluje cosi divného, nebezpečného, dalšího.

Klucí, neblbněte, něco jim tam napište, pokud tam nic nebude, nebude článek, nebude reklama, nebudou chechtáky a nebude poradna, to fakt chcete? Mně bude po vás smutno

Ty snad makáš pro ŽivěCZ to jsou věci, to jsou věci ... .

Má pravdu, pak tu nebude sranda "Vyčistil jsem počítač dočista do čista". Dr.No.Zond vždycky psával takový krásný seznam čističů.

Ono to tu píše víc exotů, třeba "Dr.Čiquli" tím za.írá každé téma, blbec "ss" tím doporučuje projíždět systém, když ti nenaběhne Steam. Takže toho bych se fakt nebál, že bychom o něco přišli.

Tenhle tatar je jen slabé ředidýlko.