» Poradna » Notebooky

Nejlepší pasta do notebooku

chtěl bych všechny notebooky v domácnosti rozebrat vyfoukat přepasovat a vyčistit otázka zní jakou mi doporučíte teplovodivou pastu z těch lepších? dost spěchám zítra to potřebuji objednat, kupovat budu na czcdíky

Odpovědi na otázku

Když to uděláš dobře, tak je to úplně jedno. Při správně nanesené pastě v minimálně tenké vrstvě na pastě nezáleží.

Nejlepší je pasta na zuby, mám to vyzkoušené!

Snad tě rodiče ztřískají dříve než jim způsobíš problémy třeba na jejich firemním notebooku.

jako to myslíš vážně? to jako jen tak z nudy nebo se všechny tvoje notebooky přehřívají? jako bohatě stačí když to jenom vyfoukáš, ale opatrně ať nepolámeš lopatky chladiče

pokud to funguje, tak na to nesahej.

Chtěl bych si vyvrtat asi 6 zubů a udělat plomby. Poradíte mi jakou lepší vrtačku sehnat?Sorry kámo, ale jestli nevíš jakou pastu - dost si dovolím pochybovat, že víš o tom, co s ní. Můžeme se těšit na pondělní - "kamarád mi čistil notebook" a teď vidím jen černou obrazovku.

pokud to budou jenom tvoje vlastní zuby, tak si to klidně vrtej Kangem a vyplň normálním cementem pomocí zednické lžíce Tohle je spíš jako kdyby chtěl ty zuby takhle zkontrolovat celé rodině

http://www.msmt.cz/vzdelavani/skolstvi-v-cr/... -proto nejspíše pondělí...

Pro elektrotechnické použití :)

V noteboocích s externí grafikou jsou použity tzv. žvýkačky. Při rozebírání se roztrhne a lze ji pouze nahradit novou. Není běžně k mání, lze získat na ebayi.Pokud nb funguje, tak se do toho n.s.r. Maximálně můžeš vyčistit větráky a chladiče, pokud to není složité.

Tos tomu dal, teď tam nacpe Orbit nebo Airwaves díky té reklamě s mrazivým dechem

To se dozvíme z černé kroniky, zda do všech nb v domácnosti nacpal Airwawes. Nebo spíše v kuriozitách a záhadách - zmizel mladík, objevilo se hejno malých ošklivých trpaslíků

No tak spěchej, spěchej. To je tvůj boj. Jak psali ostatní, co funguje, do toho se nevrtá. Vyčištění OK, ale to přepastování? Proč proboha? PrasatkoPee

Nechce se mi věřit, že by se našel takový idiot. Negeneruje tyhle dotazy automat?

Co se týče pasty, tak osobně mám nejradši špagety, ale můžu i trubky nebo vrtule.

Smíšené pocity mám z MX2, proto jsem teď objednal nejlepší pastu, co se prodává a to IC Diamond.

A já doporučuji přejetého ježka!

Autora nezajímá, co máš doma za sexuální hračku.

A jaký si kupuješ lubrikační gel?

To ti nekdo drzi bouchacku u hlavy, ze tak spechas na objednani teplovodive pasty a vycisteni notebooku? Pri spravne aplikaci je jedno jakou pastu poridis, nicmene pokud notebooky fungujou, tak bych je maximalne vycistil od prachu a dal se v tom nevrtal...

Když se v tom nevyznáš, tak sem raději nic nepiš.

"Když to funguje, tak na to nesahej!" To je základní údržbářská rada, starší tebe.Každá hovadina najde svého blbce, pardon, kupujícího: http://www.k24.cz/product/110135/Innovation... "...Technické parametry:... "tepelná odolnost 0.25 °C/W"..." Múúúúúhehe!

Špatně napsané...správně je to takto ;)0.25oC-cm2/W

vdaka za tip spekuloval som nad kryonautom ale toto sa mizda najlepsie aj podla mazon recenszii

MX2 pouzivam na všechno a nikdy nebyl problém... Vydrží dva roky jak nic.

Ked to zoberiem podla nadpisu, tak bud gulasova pasta, alebo zubna.

No pasta z vyroby ma tak si 3 a ta do odporuca orgazmic 2000 prenos.3 a 2000neviem ci to dokazes pobrat, ta pasta mava hrubku tak 0,2 mm je to malo ale efekt je citelny