» Poradna » Web a internet

Nejlepší kniha o C#. NET

Zdravím! Rád bych se chtěl naučit programovací jazyk C# a .NET kvůli programování her. Nechtěl bych se asi hned učit C++, i když se na něm dají dělat mnohem náročnější věci a v lepším enginu než je unity 3D, ale hledám knihu, která mě nejlépe naučí jazyk C# od základů až po jiné náročné úkony. Prostě něco jako all-in-one. Nejlepší kniha se mi zdála asi Microsoft Visual C# 2010 - krok za krokem, ale bohužel tato kniha už není a v PDF se mi moc kupovat nechce. Pokud bych se kvůli tomu náhodou rozhodl pro C++, tak bych bral knihu Mistrovství C++, což si myslím je velmi kvalitní kniha. Doporučíte mi nějakou doopravdy kvalitní a dobrou pro to, co chci? Max. cena 1500Kč, děkuji.

Odpovědi na otázku

knizky:Essential C# // Eric LippertC# in Depth // Jon Skeetmozna C# 2008 Programujeme profesionalne // Christian Nagel - prelozena v CJceny neznam to si zjisti saminternet:MSDN, stackoverflow.comAz prodas svou prvni hru chci 3% ze zisku - cena za radu

http://www.zive.cz/poradna/patentovani-nazvu... NIC NEBUDE! Je to pouze nudící se Troll.

Tobě by měl už někdo tady z jnp.cz zablokovat IP, aby jsi mi furt nelezl do příspěvků v poradně tvl... Nikdo tě nenutí mi odpovídat, bez pryč a zabij se prosím.

Zkusím se podívat, děkuji.

@Lumir