Nejlepší GK kolem 5k (R9 270x ? která?)

Zdravím poradci,která GK je do nové nejen herní sestavy nejlepší, když uvažuju v ceně okolo 5 tisíc?

Odpovědi na otázku

Intel 4570450W Seasonic

Tak to je bez problémů. K tomu bych dal rovnou R9 280(X).R9 280http://www.czc.cz/msi-r9-280-gaming-3g/1482... R9 280Xhttp://www.czc.cz/msi-r9-280x-gaming-3g/139... http://www.czc.cz/asus-r9280x-dc2t-3gd5/138... Pokud bys chtěl Nvidii, tak envivalent R9 270X je GTX 760 (výkon trochu nad 270X) a GTX 770 je těsně pod R9 280X. Ale poměr cena / výkon není úplně nejlepší.

Brzdi, nevíš v čem to chladí. Jestli to má v nějaké laciné minitower a jediný out ventilátor je ten seasonic, tak by R9 280X nebyla optimální volba.

Define R4

jinak dneska psal Stach, že rudí obnovují never settle, nevíš náhodou od kdy v českých eshopech?

Na Alze už jsou. Třeba R9 270X:http://www.alza.cz/msi-r9-270x-gaming-2g-d50... Jinak s tím zdrojem máš pravdu, záleží, co je to zač. Ale pokud je to třeba SSP-450RT (nebo podobný) měl by 280(X) + i5 dát (v řádně odvětrané bedně).

A koukám, že CZC už také.

Ne za pět tisíc,tatare.

Píše jen to co zvládne zdroj, kdyby si to tazatel rozmyslel, ty tatare. Pokud má dobře odvětrávanou bednu, R9 280 je lepší volba.

Není!

Asi ne troubo,Luboš napsal "Tak to je bez problémů. K tomu bych dal rovnou R9 280(X)."

Chytání za slovíčko...? Bys potřeboval nakopnout.

Za pravdu se člověk zlobí.

Sice máš úplnou pravdu,ale jak lze vypozorovat,je ti to hovno platný.Vůl zůstane volem.

bedna Define R4 Fractal Design, tam problem nebude, zdroj SSP 450RT tam taky ne.Ta R9 270X mi bude za pet ticek stacit. Hledam pomer cena/vykon trosku o patro niz a ta R9 280X je o padesat procent drazsi jinak kdyby byly prasule, tak se na to divam jinak ;) Radsi dam ty prachy do SSD, kterej pichne i v necem jinym nez jen do GK, abych mel ultra detaily Z tech R9 270X je lepsi MSI nebo Asus? Asusy jsem mel uz driv, MSI ne, ale nezatracuju.Po dvou kartove pauze se tak navic vracim k ATI. Jsem zvedavej

Myslím, že je to celkem jedno. Chlazení mají obě dobré. Vem si tu, která se ti více líbí. Případně se mrkni na poruchovost, která je teď lepší u Asusu (0,7% vs 5,1%).

Poruchovost v % je irelevantní údaj..., jelikož nevíš kolik se jich prodalo.

Ten údaj se tam objevuje až po prodeji většího množství, takže to určitě nebude, že se jim vrátila 1 ze 3 prodaných. Tím by se ani nedostali na čísla jako 0,7%. Takže to bude minimálně z desítek až stovek prodaných kusů.Ale také bych tam uvítal údaj, z kolika to je (nebo alespoň kolik je to minimum, kdy se to tam objeví). Pak by to mělo větší váhu.

Hele Luboši,on chtěl nějakou grafickou kartu okolo pěti tisíc,ale ty se motáš v jiných cenových hladinách.

Tady si lze udělat přesný úsudek inteligence individuí zde se pohybujících.Dementi nejsou schopni pochopit pointu dotazu a tak můsí nutně mínusovat pravdivou odpověď.Mě to docela překvapuje,že se tito dokáží vůbec pohybovat v této tematice.